0 Продукти

Продукти(0)

0-Продукти
Данък 0.00
Стоки на стойност 0.00
-37 %
Уен ръчно рисувани Ежедневни обувки индивидуален дизайн на цветни пъзели Мъже, Жени нисък топ платно обувки Подаръци за Рожден Ден

Уен ръчно рисувани Ежедневни обувки индивидуален дизайн на цветни пъзели Мъже, Жени нисък топ платно обувки Подаръци за Рожден Ден

BGN 59.00
BGN 94.40
Продуктът е наличен

Налично


Најдете Ги Вашите Чевли Големина
ВЕ МОЛИМЕ ИМАЈТЕ ВО ПРЕДВИД :
МЕРКА ВАШИТЕ СТАПАЛА е единствениот правилен начин да го изберете вашиот големина
Ве молиме носат чорапи за да се измери метри должина.
Ве молиме запомнете да го изберат правото големина со мерење на нога должина.
ЧЕКОР 1 : исправи се на тврда површина со твоите пета против ѕид;
ЧЕКОР 2 : Ставете ја вашата нога на парче чиста хартија снимени на кат;
ЧЕКОР 3 : Марко најдолгиот дел на ногата (познато како пета-да-пети должина) на хартија. Повторете со другата нога, како десно и лево големини може да биде различен;
ЧЕКОР 4 : Мерка должина со владетел и да се најде на големината во табелата подолу.
Вен чевли е Унисекс.Големината опција е за MENS НИ големина, ако се носат Женска големина,ве молиме да ги конвертирате вашите големина во (MENS НАС) големина од мерење.
Изберете големина поголема отколку на вистински cm мерење за МАСТИ нозете или ќе сакаат да носат повеќе лабава.
Воведувањето на производи
Рачно насликани чевли, исто така, е наречена Графити чевли. Уметникот бои на чевли во полна боја со рака, со користење на специјални пигмент. Дизајнот може да биде сè како аниме, цртање на вистински човек, пејзаж, растенија, ликови, итн. Рачно насликани чевли се не само уметнички дела, но исто така и од практична употреба.
Вода доказ пигмент се користи за сите чевли на Вен, па може да се мијат чевли, но ве молам НЕ четка боја силно или користите било кајгана, машина за перење не е дозволено.
Рачно насликани чевли
Бели Чевли
Процесот На Сликата
Земете Кајгана чевли, како на пример :
1. Се нацрта скица 2. Пополнете скица со боја
3. Елаборат дизајн 4. Заврши
Вовед за да се перење рачно насликани чевли
1. Се впие чевли со вода 2.Миење на чевли со регуларни сапун или детергент
3. Исплакнете ги сапун или детергент далеку со бистра вода
4.Капак на чевли' површината со ткива пред тие да се исуши, ова е да се спречи боја од исчезнува под сончева светлина.

Параметри на продукта

Обувки Размер:
3.5, 4, 4.5, 5, 6, 6.5, 7, 7.5, 8, 8.5, 9, 9.5
Отдел Име:
Възрастен
търговска марка:
Жировик
Материал Стелки:
Латекс
Петата Височина:
Плосък (≤1 см)
Тип На Затваряне:
Чрез шнурове
Вид На Модела:
Ръчно Рисувани
Подкладочный Материал:
Платно
Горния Материал:
Платно
Сезон:
Пролет / Есен
Номер На Модела:
014n
Елемент На Модата:
тотем
Форма:
Подходящ е вярно по размер, вземи си нормален размер
is_customized:
Yes
Вулканизированная Обувки:
ДА
Вид На Шипове:
Апартамент с
Ширина На Обувката:
Среден(B, M)

Продукти в категория