0 Продукти

Продукти(0)

0-Продукти
Данък 0.00
Стоки на стойност 0.00
-32 %
Бескаркасная картина на стената акрилна живопис с маслени бои на номерата на три коня абстрактен рисуване по номера уникален подарък боята по номера

Бескаркасная картина на стената акрилна живопис с маслени бои на номерата на три коня абстрактен рисуване по номера уникален подарък боята по номера

BGN 17.00
BGN 24.94
Продуктът е наличен

Налично

Frameless слика на ѕид акрилик маслото од страна на броеви Три коњи апстракт цртање со броеви уникатен подарок боја со броеви E028 иста големина на рамка линк :
Предупредување : 1.Пигмент е брзо сушење,осигурете се дека капакот е кога ти не't користите. 2.Пигмент е spreadability,можете да менувате, кога направи грешка. 3.Кога ќе не't користите paintbrush,ве молиме запомнете да ги мие јасно. 4.Поради печатење причина,можеби има некои разлики на бои помеѓу референтната слика и производи. 5.Ако сте искусен сликар,можете да наслика вашето креативно дело. 6.Ние имаме многу различни видови на дизајн за да се задоволат вашата потреба во нашата продавница,тие се декорација сликарство,маслото,уметнички илустрација и така натаму.Исто така можете да најдете на познатата слика,модерен на книгите и оригиналниот работи во нашите производи.

Параметри на продукта

Тип:
Картини С Маслени Бои
Продукти:
Домашни любимци
Поддържаща База:
Платно
Форма:
правоъгълник
Форма:
Единична стая
Рамка:
No
Режим на рамката:
Без рамка
Номер На Модела:
Е028
Техника:
Ръчно Рисувани
Стил:
Класически
оригинал:
ДА
търговска марка:
Атфипан
Материал:
Памук
Среден:
Акрил
Тип калиграфия и живопис:
Живопис Върху Платно

Продукти в категория