0 Продукти

Продукти(0)

0-Продукти
Данък 0.00
Стоки на стойност 0.00
-45 %
Наклонена черта поп-група знак плат флаг четири дупки виси картина Кафенета Хотел музикално студио украса

Наклонена черта поп-група знак плат флаг четири дупки виси картина Кафенета Хотел музикално студио украса

BGN 26.00
BGN 47.18
Продуктът е наличен

Налично

Декоративни банери
Име на производ : Декоративни банери
Спецификација на производот : 64 X96 CM96 X144 CM
Материјал : Виш уметност водоотпорен крпа,користење на напредни уметност водоотпорни ткаенини, ултра-јасно пиксели.
Опис на производот : a свилен Sekisawa и удобно се чувствуваат, светла боја за печатење, постои добра виси пропустливост, се лизга отпор, антибактериски и mildew отпор, силна доделување смисла
Производот се користи : се направи тетоважа продавници, барови, кафулиња декоративни банери, виси крпа, завеса, половина-странични, завеси, тепих.
Карактеристики : Висок квалитет на Чун Yafang ткаенини (полиестер), користење на напредни платно печатење процес, шарени, може да се мијат (ладна вода), не исчезнат, пареа пеглање без брчки
Прифати мапата за да изберете различни големини и дезени

Параметри на продукта

Размер:
64X96 CM, 96X144 CM
търговска марка:
ЛОСИКО
Материал Флагштока:
Дърво
Знамена И Флагове Материал:
Polyester
Стил:
Висящ
Тип:
Пишеща машина
Използването на:
Украса
Плат:
Висококачествена тъкан pongee
Размер:
64X96 СМ96X144 СМ
окачване:
четири дупки
Плат:
плат изкуство водоустойчива
Материал Флагштока:
No
Знамена И Флагове Материал:
Старши изкуство водоустойчив плат
Име на продукта:
Декоративни банери
Материал:
Голяма кърпа на изкуството водоустойчива,в полза на предварителни тъкани изкуство водоустойчивых
Струва ли замира:
Не увядайте
ръководство за пране на бельо:
Може да се пере
Възможно ли е да го конфигурирате:
Моля, митница

Продукти в категория