0 Продукти

Продукти(0)

0-Продукти
Данък 0.00
Стоки на стойност 0.00
-44 %
Печатни 5 бр платно изкуството на поръчка живопис на платно печат за поръчка на снимка на изображението за поръчка, печат на плакат, картина, платно

Печатни 5 бр платно изкуството на поръчка живопис на платно печат за поръчка на снимка на изображението за поръчка, печат на плакат, картина, платно

BGN 20.00
BGN 35.84
Продуктът е наличен

Налично


Без Рамка / печатите Само Платно Материјал-Платно Сликарство (а Не на Страна на Нафта Сликарство) Пакет-Платно во цевка Тип-Без рамка за печатење платно сликарство Големина SIZE1=20cm X30cm X2 20cm X50cm X2 20cm X70cm X1(8"X12"X2+8"X20"X2+8"X28"X1) SIZE2=30cm X50cm X2 30cm X70cm X2 30cm X90cm X1(12"X20"X2+12"X28"X2=12"x35"x1) 1inch=2.54 см 1cm=0.39 инчен Забелешка 1.Бела граница е за рамката на секој penel.Големината мерење со рака,Не може да биде 1-2 см грешка. 2.За да се задржи надолу превозот цена и да се избегне рамка оштетени на превозот,не мат, не внатре во рамката, не надвор рамка. само платно 3.Како светлосни ефекти, бојата на објекти можеби малку различен од слики. 4.Овој одличен квалитет платно печатење е без внатре и надвор од рамката да се задржи надолу превозот цена, но оваа големина е обично photoframe големина и може да се подготвени рамка лесно. 5.Сликата не е рачно изработени, тоа е отпечатен од страна на машини.
PS Ако имате било каков проблем ,можете да ме контактирате во секое време ,ние ќе ви одговори што е можно поскоро .Ви благодариме

Параметри на продукта

Размер (Инчове):
Размер1, Размер2
търговска марка:
БАНМУ
Тип:
Печат Върху Платно
Продукти:
Рисуване Живопис
Режим на рамката:
Без рамка
Материал:
Платно
Стил:
Модерен
Рамка:
No
Поддържаща База:
Платно
Форма:
Комбинация на няколко изображения
Техника:
Боядисване Със Спрей
Номер На Модела:
XWA5392
Форма:
Непостоянен
оригинал:
No
Среден:
обикновени мастила

Продукти в категория