0 Продукти

Продукти(0)

0-Продукти
Данък 0.00
Стоки на стойност 0.00
-48 %
По 3-4-5 панели/комплект смели пожарникари HD печатна боя за декорация на дома хол или спалня платно за печат живопис стенни модел

По 3-4-5 панели/комплект смели пожарникари HD печатна боя за декорация на дома хол или спалня платно за печат живопис стенни модел

BGN 15.00
BGN 28.80
Продуктът е наличен

Налично


· Име на производ : Модерна ѕид уметност платно печатени сликарство · Стил : Модерна / Realizm /традиционална/ класичен/ Апстракт · Декорација за : Livingroom / Спална соба / Канцеларија / влезот / Ѕидот оркестарот · Границата тип : Дополнителни бела граница за слободни околу секоја парчиња за истегнување на платна на дрво, рамки · Рамка : Не вклучувајќи рамка , платно само. Со Рамка, Подготвен да се Откажам · Пакет : Навива со Тешко Цевка, или се Одликува со Цртан филм Кутија · Многу важно дополнителни информации : оваа ставка е отпечатена на платно ,а не рачно насликана.ако купувате без рамки,може да се купи рамка во вашата локална рамки продавница или направете го тоа сами. · Тоа е Ефект на табелата со рамка за повикување само.тоа е нормално таму е малку различни во боја. ние само ја испратите сликата без рамка за заштеда на превозот цена

Параметри на продукта

Размер (Инчове):
Size1 Без Рамка, Size1 В Рамка, Size2, Без Рамка, Size2 В Рамка
Продукти:
Рисуване Живопис
Стил:
Модерен
Материал:
Платно
Тип:
Печат Върху Платно
Поддържаща База:
Платно
Рамка:
No
Режим на рамката:
Без рамка
Форма:
Вертикален Правоъгълник
Номер На Модела:
E271x
оригинал:
ДА
Среден:
Водоустойчиви Мастила
търговска марка:
HOMEDECOR SHMILY
Техника:
Боядисване Със Спрей
Форма:
Комбинация на няколко изображения

Продукти в категория