0 Продукти

Продукти(0)

0-Продукти
Данък 0.00
Стоки на стойност 0.00
ZILIN пластмасови черен овен рога двойка САМ материал / производителност подпори 12*12 см

ZILIN пластмасови черен овен рога двойка САМ материал / производителност подпори 12*12 см

BGN 17.58
Продуктът е наличен

Налично

Детали за производот : Функција Жив , DIY материјал Име DIY Материјал црна ram меморија рогови / Перформанси реквизити Големина
M : 12*12 cm Боја Црна Материјал ЈП мувла внатре + handpainted надвор Пакување ПП торба+ пена хартија + стандардна картон Кориснички услуги Да, ве молиме консултирајте се со продавачот однапред Applacation
Може да се стави на маса или во автомобил како декорација , или како специјален подарок за пријатели .
Бидејќи тоа е рачно изработени и изгледа жив, тоа е добро примени .
Повеќе слики :
Повеќе информации што ви треба да знаете :
1. Рок на плаќање
Ве молиме да обрнете да .com.
Откако ќе ја прими стоката, .com ќе се пушти пари за нас. Ова е безбедно ЗАЧУВАМ УСЛУГА !
Ако сеуште имате било какви прашања во врска со плаќањето, ве молиме да бидат слободни да контакт со нас!
2. Превозот и доставување на
# Доколку вашата нарачка износот е над 200 ДОЛАРИ, ние обично испрати стоката од DHL,EMS,FEDEX или UPS, која трае околу 5-10 дена да пристигнат.
# Доколку купите 1 парче или стоки вредност помала од 200 ДОЛАРИ, ние испрати на стока од Кина Пост Пошта, која се 15-45 дена да пристигнат.
#Објектот ќе биде предаден во рок од 3-5 дена по приемот е потврдена исплатата.
# Испорака време може да се РАЗЛИКУВА поради државни празници,земји и обичаи итн.
# Ние нема да бидеме одговорни за било обичај оданочување, доколку е применливо во некоја земја.
3. Политика за враќање
# Ние би можеле да разберат предизвикот на онлајн шопинг и нашата цел е да ви ги понудиме најдобрите онлајн шопинг искуство е можно!
# Што е причината зошто ние го нудат 100% задоволување Гаранција !
# Објектот може да се врати во рок од 14 дена по приемот.
# Ве молиме контактирајте со нас прво, пред да се вратат каков било објект.
# Сите се враќа мора да се неискористени и во иста состојба како купени со пакување и ознака прилог. Не треба да има било какви цигари, парфем мирис, шминка, марки, и сл.

Параметри на продукта

Материал:
Пластмаса
търговска марка:
Zhilin
Стил:
Изкуствен
Тема:
Домашни любимци
Име:
Пластмасови черни рога на овена двойка подпори на изпълнение 12*12 см
Цвят:
Черен
Материал:
Пластмасова форма на вътре, ръчно рисувани отвън
Размер:
12*12 cm
Опаковка:
ПП лежеше вътре в торби, разтърсват-свободни хартия пяна и кутия
персонални:
ДА
Функция:
Като украса на масата или настоящия момент
Тегло:
about 100 g
Занаят:
Ръчна изработка

Продукти в категория