0 Продукти

Продукти(0)

0-Продукти
Данък 0.00
Стоки на стойност 0.00
-20 %
Ръчно рисувани голямо изкуство живопис с маслени бои стенни живопис стенни живопис жена, без рамка

Ръчно рисувани голямо изкуство живопис с маслени бои стенни живопис стенни живопис жена, без рамка

BGN 70.00
BGN 87.98
Продуктът е наличен

Налично


Материјал Платно Печатење со Квалитет на рејтинг AAAA+ Висок квалитет.
100% рачно изработени Маслото Рака се Протегала и врамени Unstretched (валани во една цевка) се купи : не врамено.(Само цртање core) Услуги на Клиентите Можеме да обичај било која големина е за вас, а ние можеме да правиме custom canvas отпечатоци, исто така, вие само треба да направите е да ни испратите висока резолуција на слика. Големина Големина= 24x36inch
(без влошки, без рамка) Раб Задржани огледало работ 3-5cm време на Испорака
1. Кина Пост Воздух Mail : Нормално 15 - 50 дена, но да Brizal можеби треба 2 до 3 месеци. Ако не можете да се чека толку долго време, ве молиме да не го купат или да изберете и други брза испорака начин. Ви благодариме!
2. EMS : 7 до 15 дена
3. DHL : 7 до 10 дена
Напомена :
Јас сум бизнисмени во Пекинг кина,Како што знаете,културата на Кинески 5,000 години историја содржи inestimable историјата и културата на сите вештини,Па занает уметност има долга историја,Сега занает мажите го користат античките техника да созд убави и се прашувам занает вештини како што се жад,накит и сребро резба и камени артефакти,Сите од нив се симбол на среќни нес и среќни,па тие се вреди да се соберат! Сега тоа време јас ќе ви покажам еден исклучителен и прекрасен богатство!!! Од photoes, можете да видите, тоа е многу добро. Со совршен стил,убав дизајн, прекрасна изведба, тоа е навистина ретка уметнички дела и во вредност од собирање!!! Тоа е во добра состојба. Се погледне на слики што можете да видите облик е многу добро, Па прекрасен објект .
Испорача elucidation
Јасно плаќање на кога купувачот на испорача стварта на Ние ќе во 3 работни денови.
Поштенски :
Ние ги испратите стока од Кина Пост Воздух или Хонгконг Пост за 15-25 дена да пристигне,ние може да ви даде на следење на број за да проверите e-mail статус .Се разбира, ако купите повеќе,цената ќе биде пониска. ако имате повеќе прашања или requir ement на превозот,pls се чувствуваат слободни да контакт нашата служба за корисници тим.

Параметри на продукта

Стил:
Модерен
Тип:
Картини С Маслени Бои
Продукти:
Домашни любимци
Режим на рамката:
Без Рамки Огледала
Материал:
плат плат, плат
Поддържаща База:
Платно
Форма:
правоъгълник
Форма:
Единична стая
Рамка:
No
Техника:
Ръчно Рисувани
търговска марка:
Ориенталски код
Среден:
Маслени
оригинал:
ДА
Номер На Модела:
ААА

Продукти в категория