0 Продукти

Продукти(0)

0-Продукти
Данък 0.00
Стоки на стойност 0.00
JOHNNIE WALKER and Time Metal Wine Sign Retro Spirits Plate for wedding bachelor birthday party decor display LJ7-18 20x30cm A1

JOHNNIE WALKER and Time Metal Wine Sign Retro Spirits Plate for wedding bachelor birthday party decor display LJ7-18 20x30cm A1

BGN 11.18
Продуктът е наличен

Налично


започнете
крајот
Опис : Метал Знак / Чума Производ Големина : 20x30cm ( 7.87x11.8 инчи) Материјал : Метал Модел : Моделот на ЕДНА страна Инсталација : четири мали дупки на секој агол, може да се залепи со ноктите или лепак PDF каталогот е достапно за промет на големо со цел повеќе попуст. Ве молиме контактирајте не за подетални информации
Царинските давачки ќе биде на товар на купувачот. Ве молиме имајте предвид дека меѓународниот испорака е во голема мера зависи од различни земји " политиката и Царинските давачки. Ако не сте добиле цел на време, ве молиме контактирајте со нас веднаш, за понатамошна помош. Ви благодариме за вашето разбирање. Ние ќе ве информираме на товарен лист број и веб-сајт за проверка по ред, се испраќаат надвор. За цел ПОВЕЌЕ од US$ 100, ние слободни брод преку курир EMS / DHL / ФЕДЕКС / ТНТ или на другите, и испорака ќе се земе за 3-15 работни дена. За нарачка ПОМАЛА од US$ 100, ние слободни брод преку нормална пост mail, и испорака ќе потрае околу 10-30 работни дена. Објектот ќе биде предаден во рок од 7 работни дена по уплатата примена. Ние автоматски ќе го следат вашата адреса прикажана на Ali Express. Ако тоа е друга адреса, ве молиме контактирајте со нас пред исплата.
Тоа може да потрае до 10 работни дена да се процесира вашата врати откако ќе го добиете вашиот производ. Ве молиме да ја врати стоката во рок од 30 дена ќе се примени. Враќање превозот цена ќе биде на товар на купувачот. За погрешен ред, неисправни производи, стоки и оштетени за време на превозот, ние нудиме наплата или размена. Ве молиме испратете фотографии на докажување.
Ве молиме да ни ја дадат позитивен фидбек. Ако имате било какви прашања, слободно контактирајте со нас. Англиски јазик за комуникација е на располагање.

Параметри на продукта

Размер:
20x30cm
Номер На Модела:
LJ7-18
търговска марка:
ИВЕВОН
Стил:
Американски Стил
Форма:
правоъгълник
Материал:
Метални
Име:
Декоративна Метална Табела
Група:
Парфюми плаки
Място:
Ресторант
Съдържание:
Напитка
Функция:
плакат с вино
Модни модели:
Алкохол
Цвят:
Червен
Местоположение:
кръчма
Предмет на:
Парфюми
Воспользуйся:
Сватба

Продукти в категория