0 Продукти

Продукти(0)

0-Продукти
Данък 0.00
Стоки на стойност 0.00
-31 %
Гореща разпродажба пет стилове американски ретро дърво бар, магазин за дрехи, кафенета и стенни декорации творческа носталгия

Гореща разпродажба пет стилове американски ретро дърво бар, магазин за дрехи, кафенета и стенни декорации творческа носталгия

BGN 38.00
BGN 54.78
Продуктът е наличен

Налично


Попуст Област машки Чевли Чевли додатоци за Жени Обувки Зимски Чевли
Ракавици Партија се Облекуваат Brogues рачно изработени Чевли мода
====================== ( Како што е прикажано подолу ) ================== Овој производ е направен од цврсто дрво, дрвени. резби во дрво занает со Дрво своја боја, Природната текстура на дрво со себе на дрво самиот мирис на дрво
================== ( Како што е прикажано подолу ) ================== Оваа опис на производот е направен од Вештачко дрво, не се цврсто дрво. Вештачко дрво букви е Светски најпопуларните нови еколошки материјали, чиста бела,водоотпорен, не исчезнат;
============== ( Како што е прикажано подолу ) ==================
Бели букви и вештачко Дрво Писма. Се користи за свадба декорација, детето со име, лого и Комерцијални декорација Можете да изберете било графика? Текстот? Број? LED Светлечки писма
================== ( повеќе ) ===========================
Топла продажба пет стилови Американски ретро дрво бар облека продавница кафе ѕид виси украси креативни носталгија бесплатен превозот Големина : 21 долг*28 висока *0.9 дебелина Тежина : 0.4 kg

Параметри на продукта

Стил:
Европа
Тема:
букви
Материал:
Дърво

Продукти в категория