0 Продукти

Продукти(0)

0-Продукти
Данък 0.00
Стоки на стойност 0.00
-37 %
Детска кухня баня балон стикер за стена е подвижна хидроизолация начало стикер за стена, PVC стикер за стена

Детска кухня баня балон стикер за стена е подвижна хидроизолация начало стикер за стена, PVC стикер за стена

BGN 2.00
BGN 3.18
Продуктът е наличен

Налично


Бебе соба, кујна бања Меур ѕид налепница, преносните ленти дома ѕид decal ПВЦ ѕид налепница
Бренд : Zoo Yoo
Точка Бр : ZYVA-701
Состојба : 100% Сосема Нов
Функција : многу лесен за употреба
Пакет : 1 парче
Тежина : 55 G
Боја : види фото
Начин на плаќање : Поддршка Ali Express Зачувам услуга.
Бидете сигурни дека ќе се обезбеди уредна достава на адреса и тел. Сите стоки само ќе биде предаден на превозот адреса што сте ја дале. Превозот услуга : Кина Пост Воздух Парцела(помалку од 2 KG) , ние нудиме бесплатен превозот! Ќе потрае околу 10-25 работни дена се постигне , ќе се Обезбеди следење на број , (но малку подолго време , треба да имаат доволно трпение за чекање на производи).
Се враќа : Во случај да сте го добиле дефект на објектот, потрошувачот има до 3 дена од денот на приемот на барањето за враќање или замена за нова.Во случај да сте го добиле погрешен објект, Предмети мора да се врати во неговата оригинална и неискористени состојба & исто така, мора да биде во оригинална кутија и пакување.Ние не се дозволи наплата или размена поради промена на умот. Ве молиме да ги прочитате сите опис предвидено како водич пред да конкурираат. Додека секој чекор е донесена за да се осигура дека ние брод надвор точен објект, ќе има прилика кога ќе примите предмети кои се различни од опис. Во таков случај, ние бараме да контактирате со нас веднаш, така што може да се поправи ситуацијата. Вашето задоволство е важно за нас и ние го цениме вашиот бизнис. Клиентите задоволително : не двоумете се да не контактирате во секое време, пред и по купувањето; ние сме посветени на вашиот 100% задоволството на клиентите. Ние се врати нашиот ангажман со врвен сервис, 100% полн со пари назад и задоволството на клиентите гаранција.Понудата Со Доверба! Ве молиме Имајте во предвид : Со цел да се обезбеди да добиете вашата цел со данок или пониски даночни при увоз , ние ќе го пријават како подарок со пониска вредност ,ако било увозни давачки на трошоци се на купувачот одговорност.

Параметри на продукта

Стил:
Модерен
Модел:
3D стикер
Класификация:
За Стена
Сценарий:
Стена
Номер На Модела:
HM0701
търговска марка:
ZOOYOO
Тема:
Карикатура
Спецификация:
Single-piece Package
Материал:
Пластмаса
Характеристика:
3D стикер

Продукти в категория