0 Продукти

Продукти(0)

0-Продукти
Данък 0.00
Стоки на стойност 0.00
Сладък бял ловец на сънища капково Crystal мини висулка автомобил стенна декорация на дома, Коледа, Нова година Коледен подарък парти декор

Сладък бял ловец на сънища капково Crystal мини висулка автомобил стенна декорация на дома, Коледа, Нова година Коледен подарък парти декор

BGN 5.90
Продуктът е наличен

Налично


Слатка бела dreamcatcher капе кристал мини pendent автомобил ѕид виси дома декорација божиќ, нова година и божиќ подарок партијата декор
Карактеристики :
100% Сосема нов и висок квалитет!
круг во Облик на Нето Јамка, многу модата
Убава дизајн, добар декорација и подарок
Погоден за Домашна декорација, свадба декорации, Виси на вратата, windows, соба, автомобил или било каде.
Спецификации :
Боја : како на сл
Вкупна Должина : 45-50 cm
Јамка дијаметар : 11cm
Пердув должина : 8-10 cm
Пакетот Вклучува :
1 x Автомобил Ѕид Прозорец Соба Виси Украс
Забелешка : Бидејќи производ рачно изработени и упатство за мерење, па ќе има некои грешки, ве молиме да се разбере, ви Благодарам,

Параметри на продукта

Материал:
Crystal
Стил:
Pastorale
Тема:
Любов
търговска марка:
СИБАОЛУ
Материал:
Crystal+перо

Продукти в категория