0 Продукти

Продукти(0)

0-Продукти
Данък 0.00
Стоки на стойност 0.00
Потребителски Жикли печат платно модел 5 бр CustomizationFavorite изображения потребителски печат върху платно живопис Wall Art Dec-нова връзка

Потребителски Жикли печат платно модел 5 бр CustomizationFavorite изображения потребителски печат върху платно живопис Wall Art Dec-нова връзка

BGN 16.00
Продуктът е наличен

Налично


Почитувани клиенти, ви Благодариме за посетата на нашата продавница.
Ако ви треба прилагодено печатење на слика на платно,
ве молиме , или .
Вашата Слика,Семејство,Пријатели Или Бебе Слика,Омилена Слика Прилагодено Печатење На Платно Сликарство Ѕид Уметност Декоративни Слики Како Подарок
Ви благодариме !
Пакување :
Испорака :
Ние обезбедуваме бесплатен превозот од Кина Пост Воздух Mail / e Packet, можете да ги пратите на пакетот информации за неколку дена после тоа се испратени. Ако на 2 изразат погоре не може да дојде на вашата држава / област,или пакет големина е преку граница, или ви треба побрзо превозот, можете да изберете некои други уредна достава начин како што курирската служба DHL, EMS. Било прашање само контактирајте со нас, ние ќе бидеме биде мило да ви помогне.
Повратни информации :
Ние се обидуваме се потрудиме да обезбеди висок квалитет предмети за секој клиент, вашето задоволство е многу важна за нас. Почитувани клиенти, ако сте задоволни со нашата сликарство, ве молиме оставете ги вашите 5 ѕвезди позитивни повратни информации, тоа ќе го охрабри нас многу. Ние го цениме вашиот љубезно оставајќи 5 ѕвезди за 3 детални оценки ( Објект како што е опишано, на Комуникација, на Превозот Брзина ) на оваа трансакција.
Ако постои било каков проблем со вашата нарачка,ние сме толку жал ми е, но ве молиме бидете сигурни да не контактирате во прв пат, не се брза да се остави негативни повратни информации. Ние ќе се потрудиме да го решат секој спор и да се направи сте задоволни. Сакаат тоа да не биде само една трансакција, но, исто така, направи животот подобар.
Кориснички Цел : Вие не може да ни e-mail на вашиот сопствен омилена фотографија со посебно барање. Бидете сигурни дека вашите датотеки се доволно голема (150-300 dpi на димензии на печатење). Ако сакате да : цел на нашите сликарство во други големина/стил; конвертирај ја вашата омилена фотографија во висок квалитет на маслото на платно; репродуцира или изберете било слика; цел повеќе копии на нашите масла со прилагодена големина; треба истегнување или рамка услуги; други барања.

Параметри на продукта

Размер (Инчове):
5pc Medium No Frame, 5pc Medium Framd, 5PC Large No Frame, 5PC Large Frame, 3PC No Frame, 3PC Frame, 2PC No Frame, 2PC Frame, 1PC No Frame, 1PC Frame, 3PC Large No Frame, 3PC Large Frame
Цвят:
Барабани 1, Арнолд, Лъв, никога не се отказвайте, без извинения, изкачване 5шт, изкачване 3шт, кроссфит фитнес зала, повдигане на 2 5шт, текст Арнолд, текст 1 черен, текст 1 бяло, текст 2 черно, текст White2, клекове, ограничения, Остани гладен, Onepiece, комбинация
Материал:
Платно
Тип:
Печат Върху Платно
търговска марка:
чисто художественото пространство
Среден:
Водоустойчиви Мастила
Стил:
Абстрактен
Техника:
Боядисване Със Спрей
Поддържаща База:
Платно
Продукти:
Цвете
Режим на рамката:
Без рамка
Рамка:
No
Форма:
Комбинация на няколко изображения
Форма:
диамант
оригинал:
No

Продукти в категория