0 Продукти

Продукти(0)

0-Продукти
Данък 0.00
Стоки на стойност 0.00
-23 %
Религиозната Серия Art Wall Murals Home Roon Cool Special Decor Мандала Flower Pattern Винилови Стикери За Стена Стикер Тапети W-415

Религиозната Серия Art Wall Murals Home Roon Cool Special Decor Мандала Flower Pattern Винилови Стикери За Стена Стикер Тапети W-415

BGN 11.00
BGN 14.37
Продуктът е наличен

Налично

Производ Inforamtion : Број : W-415 Големина : S : 42 X42cm M : 57 X57cm Материјал : Не-токсични ,еколошки ПВЦ Пакување : 1 парче decal+ 1pieces трансфер на хартија
Карактеристики :
1. Договор за декорација одговараат за било чиста мазна ѕидни плочки, windows, метал,плакар, пластични
2. Лесен за употреба и отстранување
3. Модерен дизајн и висок квалитет
4. Издржливи, перат и изрибан (мека четка). Ве молиме изберете 1 бои од подолу боја на табелата, можете да го направите тоа преку испраќање ни порака или остави белешки за нас durinf на касата

Параметри на продукта

Цвят:
622 черно, 615 синьо, 601 бяло, 624 кафяво, друг цвят по избор
Размер:
57X57CM, 42X42CM
Модел:
Плосък Релеф Стикер За Стена
Стил:
Творчески
Сценарий:
Ключ
Класификация:
За Стените, Прозорци Стикери,Тоалетни Стикери,За Хладилник, Етикети На Лентата Прекъсвач
Тема:
Портрет
Номер На Модела:
W-415
Спецификация:
Single-piece Package
Материал:
PVC

Продукти в категория