0 Продукти

Продукти(0)

0-Продукти
Данък 0.00
Стоки на стойност 0.00
-10 %
Кралските Дами Средновековния Ренесанс Викторианска Рокля Шампанско Костюмиран Кралица На Балните Рокли За Дами

Кралските Дами Средновековния Ренесанс Викторианска Рокля Шампанско Костюмиран Кралица На Балните Рокли За Дами

BGN 101.00
BGN 112.00
Продуктът е наличен

Налично

Опис На Производот
Забелешка : ако ви треба добра итна контактирајте со нас за dhl или други побрзо превозот начин, преку DHL,FEDEX,ТНТ,e-ЕМС .
Weclome на нашите QUANZHOU WALSON CO LTD
Ние сме професионални производител на секси долна облека , ноќта на Вештерките носии s-3xl,секси корсет S-8 XL , секси порибување, wetlook латекс catsuit , Рокабили фустан,секси чевли, деца костими, латекс облека за 15 години во Кина.
Имаме 15 години на оперативниот искуство ,не само извозна компанија,со 400workers за костимот и 300 луѓе prodcution линија за корсет, долна облека, порибување на предмети.
Ние ќе бидеме во можност да обезбеди најдобрите производи со најновите дизајн на производи,биле оем костими, корсет за многу бренд на компанијата.

Параметри на продукта

Размер:
S, M, L, XL, XXL, XXXL
Източник:
викторианска рокля
Специална Употреба:
Костюми
Тип На Източника На:
Исторически
Пол:
Жени
Компоненти:
Рокли
Номер На Модела:
8342
Материал:
Polyester
търговска марка:
Колдкер
Тип Елемент:
Комплекти
Герои:
Приказка за Алиса в Страната на Чудесата
Специална Употреба:
Костюми И Аксесоари
Тип Елемент:
Костюми
is_customized:
Yes
Отдел Име:
Възрастен
Материал:
Памук, Полиестер
Тип Тъкани:
Платно
Дължина Ръкав:
Без ръкави
Герои:
Секси Костюми
Източник:
Приказка за Алиса в Страната на Чудесата

Продукти в категория