0 Продукти

Продукти(0)

0-Продукти
Данък 0.00
Стоки на стойност 0.00
-5 %
Мотоциклет Хромирана Решетка Отдолу Определяне На Демон Фар За Harley Electra Glide Cruiser Cafe Racer Touring Custom

Мотоциклет Хромирана Решетка Отдолу Определяне На Демон Фар За Harley Electra Glide Cruiser Cafe Racer Touring Custom

BGN 118.00
BGN 124.02
Продуктът е наличен

Налично

Карактеристики :
Состојба : Резервни Сосема Нов Материјал : Челик светлина тело и Палка Алуминиум скара покрие Домување Боја : хром Количина : Едно парче светла со монтажа заградата како слика се прикажува . Без инсталација настава се вклучени Монтажа Заградата Димензии : Како слика покажува Светлата димензии (прибл ) : 6.7"( 17 см ) x 5.1" ( 13 cm ) Fitment : Одговара најмногу на Мотоцикл/Cruiser / Choppers / Посета / Скутер/ Кафе Racer Обичај апликација.

Параметри на продукта

търговска марка:
МАЙЖИ
Цветна Температура:
2000к
Източник На Светлина:
халогенни
Напрежение:
12V

Продукти в категория