0 Продукти

Продукти(0)

0-Продукти
Данък 0.00
Стоки на стойност 0.00
-19 %
Акрилен Кристал Декоративни Скариди Кърмата Чиния Аквариум На Водния Резервоар Охлюв Риба Ясла Купа Чаша Басейн Тава Контейнер Спад На Кораба

Акрилен Кристал Декоративни Скариди Кърмата Чиния Аквариум На Водния Резервоар Охлюв Риба Ясла Купа Чаша Басейн Тава Контейнер Спад На Кораба

BGN 2.00
BGN 2.48
Продуктът е наличен

Налично


На акрилик сад овозможува поголема контрола кога хранење на вашиот ракчиња, confining на храна во сад и дозволувајќи им на uneaten храна да бидат отстранети повеќе лесно, помага да се спречи храна од паѓање во супстрат и предизвикување на квалитетот на водата прашања.
Карактеристики :
Еден елегантен акрилик ракчиња храна за јадење, совршен за секоја аквариум.
Стилски чинија дизајнирана така што вашите скапи ракчиња храна не се откажат помеѓу почвата зрна загадувачки водата колона.
Одлично за хранење на вашиот ракчиња,мала тропска риба, ratfish,итн.
За двете и солена вода.
Спецификација :
Материјал : Акрилик
Големина (Кол.x H) : стан.6.5cmx1.5cm/2.56"x0.59"
Боја : Транспарентна
Количина : 1 Компјутер
Answer : ___________________________ Note : 1.Ве молиме овозможи 1-3cm грешка поради прирачник за мерење. pls бидете сигурни дека ќе не предвид пред да конкурираат.
2.Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот. Ви благодариме!
1 x Ракчиња Хранење Јадење (без мало пакет)

Параметри на продукта

Цвят:
Бял
търговска марка:
Хайде погладим
Тип:
Риба
Материал:
Акрил

Продукти в категория