0 Продукти

Продукти(0)

0-Продукти
Данък 0.00
Стоки на стойност 0.00
-30 %
ROLECOS Нова японска игра на Съдбата Grand Order Jalter cosplay костюм Жана д ' Арк Отмъстител и владетел на черно бели униформи ученичка

ROLECOS Нова японска игра на Съдбата Grand Order Jalter cosplay костюм Жана д ' Арк Отмъстител и владетел на черно бели униформи ученичка

BGN 40.00
BGN 56.83
Продуктът е наличен

Налично


Боја : Боја која се појави на вашиот монитор може да се разликува од оригиналната боја на слики поради различни
monitor settings.
Големина : ве Молиме да проверите на нашата големина на табела и како да се одреди големината пред купување, и ве молиме имајте во предвид дека сите големини
можеби имаат 1-3cm разлика грешка поради мери со раце . Ако не знаете што да изберете големина, ве Молиме
контактирајте со нас, Ние ќе ви помогнат. Ако ја изберете големината и тоа не ви одговара, ние не сме одговорни.
Пакет се вклучени : врвот,да се облекува,Вратоврска,чорапи.
Големина
Rolecos специјализирана за производство на cosplay костим бренд, компанијата е со седиште во Yiwu
Мали Стока Градот, ние сме посветени да ги понудиме најдобрите cosplay костими за world wide cosplayers.
Ние имаме повеќе од 5 години на продажба и производство искуство, во прилог на cosplay облека, ние, исто така,
обезбеди на ноќта на Вештерките, Божиќ и други активности на посебни прилики облека.
Компанијата нуди трговија на големо и производство, ако треба, ве молиме контактирајте со нас. Ние се стремиме да ви обезбеди
со најновите за избор на најдобра цена, повеќето комплетна опсег на големини со прилагодување и најчесто
разновиден избор.
1, ве Молиме оставете точни примачот име, телефонски број, Поштенски код и точна адреса при пополнување на вашиот
купувачот информации. Како што се руската купувачи, ве молиме да ни кажете примачот име и презиме (вклучувајќи три делови).
2, Тоа ќе потрае неколку дена за да пакет на објектот, адреса и да добијат до поштата (ние ќе го како
брзо како е можно), по што ние ќе го пополни следење на број, можете да го најдете во вашата нарачка детали.
Известување : Поради непредвидливи причини, како што се животната средина, или фестивали,Времето за испорака понекогаш
може да биде одложен. Нашите превозот опции само за референца, ние може да избере побрзо превозот начин за вашата нарачка,
ве молиме да се свесни.

Параметри на продукта

Размер:
S, M, L, XL, XXL, XXXL
Източник:
Съдба
Специална Употреба:
Костюми
Тип На Източника На:
Аниме
Номер На Модела:
GC291/YSW90A/YSW90B
Пол:
Жени
Материал:
Памук
търговска марка:
РОЛЕКОС
Компоненти:
Топ, Поли
Тип Елемент:
Комплекти
Компоненти:
вратовръзка / чорапи
Герои:
Съдба

Продукти в категория