0 Продукти

Продукти(0)

0-Продукти
Данък 0.00
Стоки на стойност 0.00
Мода ПУ кожен калъф за мобилен телефон колан за носене Калъф за Umi Fair / Hammer/eMAX mini/X2 / Zero/S1 / London/Diamond X

Мода ПУ кожен калъф за мобилен телефон колан за носене Калъф за Umi Fair / Hammer/eMAX mini/X2 / Zero/S1 / London/Diamond X

BGN 14.38
Продуктът е наличен

Налично


Спојувалка за Каиш Торбичка Случај за UMI Фер/Чекан/e MAX мини/X2/Нула/S1/London/Дијамант X
Опис
- Боја : Lichee шема,Мазна шема,Браун.
- Материјал : СТП Кожа.
- Уникатен дизајн видиме случај.
- Обезбедува одлична заштита од гребнатини, нечистотија, и други дневен надомест на штета.
- Додаток Само,Телефонот Не Се Вклучени.
Известување
* Ако изберете превозот метод [Кина Пост Обичен мал Пакет Плус] или [Продавачот за Испорака Метод],тие нема да имаат детални следење на информации,Може само да се следи во Кина.
* Ако ви е потребна за следење на informtaion,pls изберете [Кина Пост Регистрирани Воздух Mail],[Хонгконг Пост Воздух Mail]и така натаму.

Параметри на продукта

Материал:
Панаир, чук, eMAX mini, X2, Zero, S1, London, Diamond X, Diamond
търговска марка:
ОЕЕКОЙ
Търговия На Дребно Опаковка:
No
Тип:
Случай
Функция:
Грязеустойчивый
Размер:
5
Съвместим Марка:
Umi
калъф от изкуствена кожа:
калъф за възглавници
Пакет:
opp
is_customized:
Yes
Номер На Модела:
за Umi Fair/Hammer/eMAX mini/X2/Zero/S1/London case
капакът на корпуса на телефона:
Черно и кафяв капак на корпуса
ПОДХОДЯЩ ЗА:
за UMI Diamond X/Diamond case

Продукти в категория