0 Продукти

Продукти(0)

0-Продукти
Данък 0.00
Стоки на стойност 0.00
Нови OEM мигачи / сигналната лампа за HONDA NC700S X D/NC 750 X S D аксесоари за мотоциклети

Нови OEM мигачи / сигналната лампа за HONDA NC700S X D/NC 750 X S D аксесоари за мотоциклети

BGN 43.89
Продуктът е наличен

Налично


Мотоцикл ОЕМ Пак Сигналот Индикатор Светлина
Состојба : 100% Сосема Нов
Материјал : ABS пластика за домување, PC леќа
Функција : оригиналните ОЕМ квалитет, ниска цена промоција
Позиција : Лево и Десно
Светлината wattage : 12 V 21 W
Инсталации : 2 жици
Тежина : 238 g
Гаранција : 1 година
Пакет содржи : 1 пар светлина
Fitment :
ХОНДА NC 700 S 2012-2013
ХОНДА NC 700 X 2012-2013
ХОНДА NC 700 D 2012-2013
ХОНДА NC 750 S 2014-2017
ХОНДА NC 750 X 2014-2017
ХОНДА NC 750 D 2014-2017
(Ве молиме, бидете сигурни дека вашиот велосипед во оваа fitment)

Параметри на продукта

търговска марка:
ДИВАКЪТ
Тип Елемент:
Указател на завоя

Продукти в категория