0 Продукти

Продукти(0)

0-Продукти
Данък 0.00
Стоки на стойност 0.00
1 бр KDL-40EX520 led лента LJ64-02826A STS400A42_62LED_REV. 1 62 светодиода 455 мм

1 бр KDL-40EX520 led лента LJ64-02826A STS400A42_62LED_REV. 1 62 светодиода 455 мм

BGN 18.72
Продуктът е наличен

Налично

цената е за 1 Парче LED лента испрати пакет без метал одбор Ther сите производи се со Оригинални делови на Производите се тестираат пред пратката, ние инсистираше на принципот дека ако тоа не е тест не е предаден, па можете да остатокот увери за да се купи! Нашата компанија главно трговија сите инчен Оригинални делови,плоча, инвертер, светлото одбор, моќ одбор, Т-ЕДИН одбор, оригинални електронско IC. Ние, главно, трговија на големо и на мало со сите видови на оригиналната стока во LCD ТЕЛЕВИЗОР додатоци . добредојдовте да се дојде на ред! Превозот : DHL 4-8 денови за испорака со ЕМС 7-12days испорака Кина poste воздух mail 1530 дена за испорака

Параметри на продукта

Съвместим Марка/Модел:
SONY
SONY модел:
PlayStation Portable
Номер На Модела:
STS400A42 62LED REV. 1
търговска марка:
бъдете внимателни
С USB порт:
T
is_customized:
Y
От Китай до света:
Доставка 5-8 дни
SONY модел:
PlayStation3

Продукти в категория