0 Продукти

Продукти(0)

0-Продукти
Данък 0.00
Стоки на стойност 0.00
-26 %
черен тен в цвета на кожата F чаша 1800 г силиконова форма на гърдите и с каишка форма на протеза mastectomy жена

черен тен в цвета на кожата F чаша 1800 г силиконова форма на гърдите и с каишка форма на протеза mastectomy жена

BGN 75.00
BGN 101.09
Продуктът е наличен

Налично


ОПИС
1. Ова е teardrop форма силикони на градите форми со ремени за mastectomy, мали гради девојки или crossdresser,трансвестит
2. Градите тело е тен тонот на кожата,на брадавица е кафеава боја (вистинската боја ќе бидат малку различни, само за brower, светла и други фактори )
3. На овој линк објект е само силикони на градите со ремени, без градник, без лепило(ако ви е потребен, изберете и други линк или контактирајте со нас)
4. Купот големина е mormal големина и тежина defference помеѓу 5~150 грама нагоре и надолу
5. Мерењето како што следува : (Тоа ќе биде 1~3 cm разлика,предизвика мери со раце)
АКО ВИ ТРЕБА ДРУГИ ГОЛЕМИНА ИЛИ СВЕТЛИНА, БОЈА НА КОЖА , PLS
АКО ВИ ТРЕБА ДРУГИ ГОЛЕМИНА ИЛИ ДРУГИ СТИЛ,БОЈА ГРАДИ , PLS ПЛАЌАЊЕ
Многу методи за плаќање на располагање, како што се Кредитни Картички,Web Money,Qiwi Паричник, Boleto,SOFORT Банкарство, ТТ и Western Union . За да ги заштитите вашите интереси, вашата исплата ќе биде привремено се чуваат од страна , и нема да биде објавен до нас, се додека не добиете вашата цел.
ПРЕВОЗОТ
1. Превозот цена : превозот цена не вклучува никакви увозни даноци, и купувачи се одговорни за царински давачки.
2. Времето во транзит : Нормално, DHL,FEDEX,UPS-от време на испорака : 4~10 дена; ЕМС : 15~27 дена;Воздух Пост : 10~60 дена . Ние не обезбеди за испорака време на сите меѓународни пратки се должи на разликите во царинската расчистување пати во поединечни земји, кои може да влијаат на тоа колку брзо вашиот производ е прегледан.
3. Објект за Обработка на Време : Претежно, Ние ќе го испрати предметот во рок од 2~7 работни дена откако вашата уплата е завршен .(На подолг одмор во Кина или други фактори ќе биде доцнење)
4. Оддалечена област : Сите трошоци не вклучувајќи оддалечена област дополнителни трошоци ; ако вашата адреса е оддалечена област една, купувачот мора да плати дополнителни трошоци пред превозот, или ние ќе ги испрати со други превозот методи како ЕМС или Пост Воздух Mail.

Параметри на продукта

Тип Елемент:
Форма На Гърдите
търговска марка:
ЦЯОЧЖОУ
Размер:
1 pair/ box
Брой:
1 чифт
Номер На Модела:
LTARG-1800
Секси Суггестивный:
No
Материал:
Силикон
Цвят:
тен кожа
Тегло:
900 g one breast 1800g per pair
Размер На Чашката:
F Купа
Стил:
С Джапанки, Без Лепило, Без Сутиен
Характеристики:
Меки и удобни с реалистични кафяви биберони
Продажбите на модела:
Търговия На Дребно, Капка Доставка И Търговия На Едро

Продукти в категория