0 Продукти

Продукти(0)

0-Продукти
Данък 0.00
Стоки на стойност 0.00
Partaker Z12T Made-In-China 5 Wire 15 Inch Intel Atom D2550 с резистивен сензорен екран 2G RAM 32G SSD

Partaker Z12T Made-In-China 5 Wire 15 Inch Intel Atom D2550 с резистивен сензорен екран 2G RAM 32G SSD

BGN 720.00
Продуктът е наличен

Налично


Partaker Z12 T 15 Инчен Intel Atom D2550 Сите Во Еден Barebone КОМПЈУТЕР Со Made-In-Кина 5 Wire Resistive Touch Screen
Мултифункционален само-услуга компјутер обезбедува 10 до 15 инчен multi-touch screen,
а спектар на услуги, да ги исполнуваат потребните апликации, како што се трговијата на мало полици билборд
изложба интерактивни информациски системи, кампусот на наставните истрага систем и
дури и здравствените институции разноврсна ноќни застане. Лесно да се исчисти целата авионот на
на екран на допир панел IP65 заштита со тенок дизајн, може да се покаже предности на различни
услуга апликации; програмабилни допир копчињата за кратенки и богатството на микрофони,
радио фрекфентна идентификација (RFID), smart картичка чип читателот , бар код скенери,
магнетна лента читач на картички (MSR) и други опции,
погодни за употреба во различни контексти.
фан
Надградба Услуга :
1. Wi Fi Незадолжително, ако треба wifi,(150 Mbps) вграден безжичен додадете дополнителни $8,
( 300 Mbps) додадете $10. Изберете една од 150 M и 300 МЕТРИ.
2. Ѕид додадете $10
3. USB DVD Bluray додадете $48, Нормално DVD додадете $28
4. Повеќе конфигурација за пониско или повисоко RAM меморија, HDD, SSD Опции, ве молиме погледнете ги нашите големи директориум или јавете се во нашата pre-продажба за корисникот.
Уп. Фото како belows,
Ѕид Фото
Надградба линк за надградба услуга :
(Надградба правила, како што се надополни 150 M wifi, купи 8pcs за $8, 300 МЕТРИ wifi,
купи 10pcs за $10, Надградба вредност, 1pc=$1)
2 G RAM МЕМОРИЈА 32 G SSD
Z12 T D2550 Направени Во Кина, Сите Во Еден КОМПЈУТЕР со 2 GB Ram меморија, 32 GB SSD : $450
Z12 T D2550 Направени Во Кина, Сите Во Еден КОМПЈУТЕР со 4 GB Ram меморија 64 GB SSD : $485 Z12 T D2550 Направени Во Кина, Сите Во Еден КОМПЈУТЕР со 4 GB Ram 128 GB SSD : $505 Овој линк за Z12 T D2550 Made-In-Кина 2 G RAM меморија 32 G SSD Само, ако треба други конфигурација, ве молиме да плаќаат екстра цена
Partaker Z12 T 15 Инчен Intel Atom D2550 Сите Во Еден Barebone КОМПЈУТЕР Со Made-In-Кина 5 Wire Resistive Touch Screen
Број На Модел :
Partaker Елита Z12 T
Големина На Екранот :
15 Инчен
Преден Панел :
2 MM Ултра Тенок
Отворање Дупка Големина На :
359*290mm (Должина*Ширина)
Екран Тип :
Made-In-Кина 5 Wire Resistive Touch Screen
ПРОЦЕСОРОТ :
Intel Atom D2550 Dual-Core 1.

Параметри на продукта

Размер На Паметта:
2 GB
Основната Честота На Процесора:
1.86
Размер На Екрана:
15
Пристанище:
HDMI
Серия Процесори:
Intel Atom
Тип:
Всичко-В-Едно
Вид Графична Карта:
Интегрирана Карта
търговска марка:
Причастник
Номер На Модела На Процесора:
D2550
Номер На Модела:
Z12T
Капацитет На Твърдия Диск:
32G SSD
is_customized:
Yes
Цвят:
Черен
ПРОЦЕСОРА:
Intel ATOM D2550 Dual Core 1.86 Ghz
Операционна Система:
Windows или Linux
Материално измерение:
376*307*63.6 (мм)
Разделителна способност:
1024*768
Размер На Паметта:
≥ 4 GB
Статут На Продукти:
Склад

Продукти в категория