0 Продукти

Продукти(0)

0-Продукти
Данък 0.00
Стоки на стойност 0.00
-5 %
Partaker Z9 13,3-инчов сензорен екран настолен компютър с Intel Celeron C1037U 1,8 Ghz 2G RAM 32G SSD

Partaker Z9 13,3-инчов сензорен екран настолен компютър с Intel Celeron C1037U 1,8 Ghz 2G RAM 32G SSD

BGN 585.00
BGN 616.00
Продуктът е наличен

Налично


Мултифункционален само-услуга компјутер обезбедува 10 до 15 инчен multi-touch screen,
а спектар на услуги, да ги исполнуваат потребните апликации, како што се трговијата на мало полици билборд
изложба интерактивни информациски системи, кампусот на наставните истрага систем и
дури и здравствените институции разноврсна ноќни застане. Лесно да се исчисти целата авионот на
на екран на допир панел IP65 заштита со тенок дизајн, може да се покаже предности на различни
услуга апликации; програмабилни допир копчињата за кратенки и богатството на микрофони,
радио фрекфентна идентификација (RFID), smart картичка чип читателот , бар код скенери,
магнетна лента читач на картички (MSR) и други опции,
погодни за употреба во различни контексти.
ФАН
Надградба Услуга :
1. Wi Fi Незадолжително, ако треба wifi,(150 Mbps) вграден безжичен додадете дополнителни $8,
( 300 Mbps) додадете $10. Изберете една од 150 M и 300 МЕТРИ.
2. Ѕид додадете $10
3. USB DVD Bluray додадете $48, Нормално DVD додадете $28
4. Повеќе конфигурација за пониско или повисоко RAM меморија, HDD, SSD Опции, ве молиме погледнете ги нашите големи директориум или јавете се во нашата pre-продажба за корисникот.
Уп. Фото како belows,
Ѕид Фото
Надградба линк за надградба услуга :
(Надградба правила, како што се надополни 150 M wifi, купи 8pcs за $8, 300 МЕТРИ wifi,
купи 10pcs за $10, Надградба вредност, 1pc=$1)
2 G RAM МЕМОРИЈА 32 G SSD
Z9 1037 U 13.3 Инчен Сите Во Еден КОМПЈУТЕР со 2 GB Ram меморија, 32 GB SSD : $385
Z9 1037 U 13.3 Инчен Сите Во Еден КОМПЈУТЕР со 4 GB Ram меморија 64 GB SSD : $420 Z9 1037 U 13.3 Инчен Сите Во Еден КОМПЈУТЕР со 4 GB Ram 128 GB SSD : $440 ако треба други конфигурација, ве молиме да плати дополнителни трошоци преку подолу Надградба линк Надградба услуга Како да се надградите? 1. Кликни 2. На пример, треба 4 GB 64 GB, цената е $420-$485=$35 3. Надградба вредност, 1pc=$1 4. Па можете да ги купите 35pcs $1, и оставете порака за конфигурација што ви треба, да се Направи.

Параметри на продукта

Размер На Паметта:
2 GB
Основната Честота На Процесора:
1.86
Пристанище:
HDMI
Тип:
Всичко-В-Едно
Вид Графична Карта:
Интегрирана Карта
Серия Процесори:
Intel Celeron
Номер На Модела На Процесора:
1037U
търговска марка:
Причастник
Номер На Модела:
Z9
Капацитет На Твърдия Диск:
32G SSD
is_customized:
Yes
Цвят:
Черен
ПРОЦЕСОРА:
Intel Celeron 1037U dual core 1.8 Ghz
Операционна Система:
Windows или Linux
Материално измерение:
309.1*247.5*54 (мм)
Разделителна способност:
1024 * 768
Размер На Екрана:
13-инчов екран
Размер На Паметта:
≥ 4 GB
Процесор:
Intel
Статут На Продукти:
Склад

Продукти в категория