0 Продукти

Продукти(0)

0-Продукти
Данък 0.00
Стоки на стойност 0.00
Около 1000 бр/пакет 5 мм големи червени кристали микро диаманти мини 3D маникюр планински кристал, декорация на нокти N05

Около 1000 бр/пакет 5 мм големи червени кристали микро диаманти мини 3D маникюр планински кристал, декорация на нокти N05

BGN 3.60
Продуктът е наличен

Налично

торба торба торба торба торба торба торба торба
крајниот Производ Карактеристики Нокти, мобилен убавина, лаптоп убавина, огледала, запалки, козметички кутии, MP4, автомобил убавина, се држи автомобилот на логото, дома декорација, позадина разубавувањето, леплива каде да блесне, многу убава мода! Општи помине употреба 2mm или 3мм мал дијамант-базирани, леплива мобилен телефон со 2mm да 4mm-базирани, специјално за да видите лични преференции, големи бисер разубавувањето, мали бисер зглобовите! 【Име на производ】 : Ноктите смола вежба 【Боја】 : Големи црвени 【Производ Материјал】 : Акрилик 【Спецификација на Производот】 : 5mm 【Опис】 : Секој пакет од околу 1000pcs, пакувањето е OPP вреќа може да се отвори, ќе се носат и солза во транзит, па ние завиткани колку што е можно, ве молиме клиенти се увери. 【Употреба】 : Лепат со лепак (препорачуваме употреба на паста налепници се продаваат во продавница посветен лепак, не му наштети на површина не му наштети на вежба, чисти без да остават траги. Не користите 502 како силна корозивни лепак О) Топло Совет : За соработка на двете страни среќни, ве молиме прочитајте го следново пред да нарачате. 1. Цел помалку од $ 12, без следење на број! Ние ќе ја испратите вашата нарачка преку нерегистрирани воздухопловната во Кина, па можете да ги зачувате вашите трошоци и да не ги пратите на вашиот следење на информации онлајн. Времето за испорака е околу 30~60 дена. 2. Ако не сте примиле пакетот рок од 60 дена од денот на испорака, ве молиме контактирајте со нас и ние ќе се прошири и датум на испорака за вас. Ви благодариме. 3. Да нарачате повеќе од $ 12, ние ќе ја испратите вашата нарачка преку Кина Пост Воздух Mail и provice следење на број е бесплатен. 4. Ако не сте внимателни да се одржи редот и сакате да ги пратите вашите пакет онлајн, ве молиме контактирајте со нас за да ги покрие трошоците на превозот.

Параметри на продукта

Цвят:
голям червен
Тип Елемент:
Планински Кристал И Декорации
Номер На Модела:
ss20
Размер:
5mm
Брой:
1000шт / чанта
Материал:
Акрил
Тегло:
20.5g

Продукти в категория