0 Продукти

Продукти(0)

0-Продукти
Данък 0.00
Стоки на стойност 0.00
-4 %
50 компл. (25 двойки) 8 мм, 10 мм, 12 мм и 14 мм стъклена топка топка топка бронзов пет венчелистчета мъниста покриване на Ухото на куката обици набор стъклен флакон окачван

50 компл. (25 двойки) 8 мм, 10 мм, 12 мм и 14 мм стъклена топка топка топка бронзов пет венчелистчета мъниста покриване на Ухото на куката обици набор стъклен флакон окачван

BGN 55.00
BGN 57.57
Продуктът е наличен

Налично


50sets 25pairs 8мм 10мм 12mm 14mm топката стакло свет orb пет ливчиња монистра капа уво кука обетки поставено стакло шишенцето шарм Капка Обетки
Висок Квалитет ,Фабрика Цена!
ќе ги најдете на прекрасен свет!
pls се провери мојата продавница веб-сајт : По собата : стакло свет , капа , earring кука Големина на топка : 8*3мм дупка. 10*3мм дупка .12*3мм дупка .14*3мм дупка Големина на капа : 6mm Материјал : стакло топката со бакар метални наоди Белешки : Тие се полу-готови производи , ќе треба DIY со лепак друга боја за да покаже
Pls Забелешка : 1. Стаклото е fra gile , ве Молиме да бидат ca reful носат , се обрне внимание на безбедноста 2.Сите се рачно изработени , Па малку различни, еден по еден е неизбежна. 3.Бидејќи handmaade.па можно е да има малку деформација понекогаш., мал меур и така натаму,pls да го знаете пред да го плаќаат,ви благодарам. Конверзија : 1 инч=2.54 см=25.4 mm
Плаќање
* Плаќањето се очекува да бидат примени во рок од 3 дена од аукции блиску.
*Зачувам е нашиот препорачува метод на плаќање,ние, исто така, acce pt различни плаќања од страна на T/T,Western union,Money gram и други како што е подолу.
Враќање&Размена политика
* Сите нашите понуди се поткрепени со 100% задоволство гаранција,ако за било reson не сте задоволни ,можете да се вратите на објектот за да ни во тоа е оригиналниот condiion за враќање на парите или замена.Пред да се испрати ни го врати објектот,ве молиме контактирајте не за подетални врати&размена на настава.Ние ќе се вратат сите на вашите пари со исклучок на превозот и ракувањето со такси откако ќе го добиете вашиот врати ставки.
Повратни информации политика
* Ние ќе се обезбеди позитивен фидбек еднаш уплата,Да се негуваат здрави Али заедница,се надеваме дека ќе го стори истото за нас.Ние сакаме да се разбере дека ние вредност услуги на клиентите неверојатно.Ако имате било незадоволство,ве молиме да ни даде можност да го реши проблемот пред да ни остави негативен фидбек.

Параметри на продукта

Тип Обеци:
Обеци-Капки
Тип Елемент:
Обеци
Глоба или мода:
Модни модели
търговска марка:
Сексемара
Формамодел:
Кръг
Пол:
Жени
Материал:
Стъкло
Номер На Модела:
8мм 10мм 12мм 14mm
Стил:
Модерен
Тип На Метали:
Мед

Продукти в категория