0 Продукти

Продукти(0)

0-Продукти
Данък 0.00
Стоки на стойност 0.00
-31 %
PYE0060 истинско сребро 925 проба кубичен цирконий Crystal обеци форма на цвете Brincos Aretes бижута за жени

PYE0060 истинско сребро 925 проба кубичен цирконий Crystal обеци форма на цвете Brincos Aretes бижута за жени

BGN 21.00
BGN 30.24
Продуктът е наличен

Налично


Место на потекло Жеџијанг, Кина (Копно) Род Жени, Унисекс, Мажи, Деца Occassion Подароци, Партија, Ангажман, Годишнина.. накит Тип Обетки Метал тип 925 Sterling Silver Количество 1pair Цел Примерок цел/ Микс цел/ Прилагодите е добредојден
Боја На Разликата
Сликата на производи на нашиот веб-сајт се направени од вистински производ себе, бои
и материјали може да изгледа различно, како резултат на различните екрани и sunlights.
Големина Прашање
Ве молиме да се грижи за накит големина кога купувате од нашата продавница.
Ако ја најдете производ големина несоодветни за вас,едноставно контактирајте не преку Трговија-менаџер или од Порака за размена на производот.(Купувачот плати враќање поштарина)
-Ние зависи од вашето задоволство да успех, затоа, вашата повратна информација е дефинитивно важно за нас.
-Доколку сте задоволни со нашата купување, ве молиме оставете ни позитивни повратни информации, и ние, исто така, веднаш ќе ве остават позитивен фидбек, како и.
-
Наш врвен приоритет е постигнување на брз и јасен комуникација со нашите клиенти. Ве молиме контактирајте со нас пред да ја напушти негативни повратни информации доколку сте незадоволни со купувањето на било кој начин.
Начин На Плаќање :
1. Прифаќаме само ЗАЧУВАМ на Али-експрес.
2. ЗАЧУВАМ поддршка : Виза, Копје-картичка, QIWI, Western Union и Банкарски Трансфер
Купувачот Заштита :
1. само ослободување на плаќање за нас откако ќе се потврди доставувањето на вашата нарачка.
2. Тоа е безбеден начин за шопинг.
1. ВО СВЕТОТ ПРЕВОЗОТ.(Освен некои земји и APO/FPO)
2. Нарачки обработени навремено по плаќање на проверка.
3. Ние само брод да се потврди цел адреси. Вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот превозот адреса.
4. На сликите кои се прикажани не се вистински објект и се за вашиот референца само.
5. УСЛУГА ТРАНЗИТ ВРЕМЕ е предвидено од страна на превозникот и исклучува време на викендите и празниците.

Параметри на продукта

Тип Обеци:
Обеци-Карамфил
Тип Елемент:
Обеци
Глоба или мода:
Модни модели
Формамодел:
Кръг
Стил:
Модерен
търговска марка:
Камбанен Звън Ангел
Пол:
Жени
Тип На Метали:
Сребро
Номер На Модела:
PYE0060
Материал:
Кубичен Цирконий
Задната Част На Находище:
Майната-надолу задната част на кутията
Произход:
Zhejiang, Китай (Континентален)
Пол:
Деца, Мъже, Унисекс, Дамски
Случай:
Годишнина, Годеж, Подарък За Коледа...
Тегло:
3.18g
размер на обеци:
12.3 mm диаметър
Вид На Метал:
Сребро проба 925
товар:
Безплатна доставка
Стил:
Романтика
Воспользуйся:
Подарък За Приятелите Си

Продукти в категория