0 Продукти

Продукти(0)

0-Продукти
Данък 0.00
Стоки на стойност 0.00
-31 %
Обеци 925 сребро, 2017 бижутата от син Кристал за жени и Ежедневни Дрехи, Аксесоари любовник подарък E0473

Обеци 925 сребро, 2017 бижутата от син Кристал за жени и Ежедневни Дрехи, Аксесоари любовник подарък E0473

BGN 11.00
BGN 15.98
Продуктът е наличен

Налично


Скапоцен камен ширина 10*10 mm; 0.39*0.39 Инчен
Производ Тежина
7 Грам
Должина
10 mm ; 0.39 Инчен
Метал
925 Sterling Silver
Поставување
Рачно изработени накит, Prong Поставување
Број На Производ
E0473
Тие се многу поубав од фотографијата може да се покаже и ќе го САКАМ и овие сигурно! Овој стил е исто така достапен и на други боја камења. Ви благодариме за гледање! ^^

Параметри на продукта

Основният Цвят На Камъка:
светло синьо
Тип Обеци:
Обеци-Капки
Тип Елемент:
Обеци
Глоба или мода:
Модни модели
търговска марка:
SHANGCHOW
Тип На Метали:
Платиновое Покритие
Материал:
Crystal
Стил:
Модерен
Номер На Модела:
Е0473
Пол:
Жени
Формамодел:
Площ
Щампа:
925

Продукти в категория