0 Продукти

Продукти(0)

0-Продукти
Данък 0.00
Стоки на стойност 0.00
-37 %
Творчески дизайн Сребърен жена Коледно дърво капка обици доста сладки вечерни бижута Коледен подарък спад на кораба ANGELTEARS

Творчески дизайн Сребърен жена Коледно дърво капка обици доста сладки вечерни бижута Коледен подарък спад на кораба ANGELTEARS

BGN 2.00
BGN 3.18
Продуктът е наличен

Налично


Боја : како на сликата Материјал : Бакар Позлата : Сребро позлатен Кристал Тип : НИКОЈ Еколошки Стандард : Олово, Никел, Кадмиум слободни Пакување : Индивидуални OPP вреќа пакување

Параметри на продукта

Тип Обеци:
Обеци-Капки
Тип Елемент:
Обеци
Глоба или мода:
Модни модели
Формамодел:
Растение
Стил:
Класически
Номер На Модела:
Е827
търговска марка:
Ангелочки
Пол:
Жени
Материал:
Метални
Тип На Метали:
посеребренное покритие
Място на произход на стоките:
Гуангдонг, Китай (Континентален)
is_customized:
Yes
Размер:
как да снимки

Продукти в категория