0 Продукти

Продукти(0)

0-Продукти
Данък 0.00
Стоки на стойност 0.00
Пънк, Бижута Мода, Дамски Висулки Четката Метален Прът Ухото Бижута Капка Обици Старинни Златни Цветове Дълга Висулка Верига Обеци

Пънк, Бижута Мода, Дамски Висулки Четката Метален Прът Ухото Бижута Капка Обици Старинни Златни Цветове Дълга Висулка Верига Обеци

BGN 1.60
Продуктът е наличен

Налично


Не мин цел ! Можете да нарачате 1pcs !
Цел
Цел >$10,Слободни Кина Пост воздух mail .
Цел >$150 ,Слободни EMS/UPS/FEDEX/DHL/ТНТ...
5 Stars ќе добиете подарок и 5% вашата следна цел !
Панк Мода Накит Жените шарм tassels метал бар уво накит Капка Обетки гроздобер злато позлатен Долго Pendant синџир earring
Материјал : Алуминиумски
Синџир Должина : 5.2 cm
Pendant Должина : 3.2 cm
Количина : 1pair
Боја : златна
Пол : жена
Applicale Повод : партија,свадба,кафуле,паб клуб,секојдневно накит,подароци и др.
Конверзија : 1 mm=0.0394 инчен 1inch=25.4 mm
ATT :
1. Ве молиме имајте во предвид фотографијата не ја покажуваат вистинската големина, ве молиме погледнете во Описот за големината детали.
2. Ве молиме дозволено 1-5мм разлики поради прирачник за мерење, ви благодариме.
3. Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот.
Ние гарантираме за стилот е иста како што е прикажано на слики.Ви благодариме!
Пакетот вклучува : 1pair*обетки
[xlmodel]-[фото]-[0000]
[xlmodel]-[custom]-[18944]
1. Прашање : што е вашиот Minimun цел ? Мин.нарачката е 8 обезбеди бесплатен превозот од кина пост на сите земја; Откако ќе брод, да обезбеди следење на numbe ,ќе чини околу 15-40 дена за да стигне до вас. Ако ви се купат помалку од 8 ние ќе ја додадете 1.68$ како превозот цена на вашата нарачка. 2. Прашање : како може да ви обезбеди мене експрес испорака? Кога цел повеќе од 180 долари, ве молиме изберете "кина пост" бесплатен превозот прво, плаќаат директно. Откако ќе се плати, ние ќе го промени за да испратите за вас од страна на FEDEX, UPS-от, DHL,или ЕМС,само да се земе 7-15 дена за да стигне до вас, откако ние брод. 3. Прашање : дали ќе се обезбеди намалувањето на превозот? Ние обезбедуваме пад на превозот, може да се испрати на производи за вашите клиенти директно. 4.Прашање : дали треба да плаќаат дополнителен данок? Ние ќе се прогласи парцела како подарок и многу мала вредност, така што нема потреба да се плаќа данок или само помал данок.

Параметри на продукта

Тип Обеци:
Обеци-Капки
Тип Елемент:
Обеци
Глоба или мода:
Модни модели
Номер На Модела:
Винтидж Обеци
Материал:
Акрил
търговска марка:
РОНГБИН
Тип На Метали:
Цинк Сплав
Стил:
Реколта
Пол:
Жени
Формамодел:
Геометрична
Материал:
Сплав

Продукти в категория