0 Продукти

Продукти(0)

0-Продукти
Данък 0.00
Стоки на стойност 0.00
Bellydancing Поли Денс Пола, Костюм За Бала Рокля Или Изпълнението На Танца На Корема Облекло Къса Пола За Салса Танци Топ

Bellydancing Поли Денс Пола, Костюм За Бала Рокля Или Изпълнението На Танца На Корема Облекло Къса Пола За Салса Танци Топ

BGN 113.25
Продуктът е наличен

Налично

Bellydancing Здолништа Стомак Танц Здолниште Костим За Обука Фустан Или Перформансите На Стомакот Танц Облека Кратко Здолниште За Фудбалскиот Танц Врвот
Жените стомак танц сет :
2 парчиња/set : топ*1 здолниште*1(со долна облека)
Материјал : камења+сатенски
Големина : една големина, врвот должина : 33cm,градите : 82-90cm,половината : 60-80см,хип : 80-100cm,здолниште должината на најдолгата : 95cm
1 инч=2.54 см
ЗАДОВОЛСТВОТО НА КЛИЕНТИТЕ ______________________________________________________
Ве молиме не двоумете се да не контактирате доколку имате какви било прашања или проблеми пред или по купувањето. Ние сме посветени на вашиот 100% задоволство. ПЛАЌАЊЕ ______________________________________________________ Постојат многу методи за плаќање на располагање на DHgate.com како што се кредитни картички, навремени банкарски трансфери, офлајн плаќање (банкарски трансфери и Western Union). Можете да изберете метод што е најзгодно за вас. За да ги заштитите вашите интереси, вашата исплата ќе биде привремено се чуваат од страна DHgate, и нема да биде објавен до нас, се додека не добиете вашата цел и се задоволни со тоа. ПРЕВОЗОТ ______________________________________________________
1. Превозот цена : Кликнете на "Испорака и плаќање" табот на производот детали страница, и ќе видите испорака детали. Може да се пресмета превозот цена со внесување на потребните информации.
2. Времето во транзит : Транзит време варира со различни превозот методи.
3. Објект за Обработка на Пат : на обработка На време за одредена цел варира во зависност од типот на производ и акции статус. Најчесто, обработка на време може да биде 3 до 15 работни дена. ПОЛИТИКА НА ВРАЌАЊЕ ______________________________________________________
Ако сакате да разменувате објекти примени, мора да контактирате со нас во рок од 3 дена од денот на приемот на вашата нарачка. И треба да плаќаат дополнителни такси превозот направени и предмети вратени треба да се чуваат во нивната оригинална состојба.

Параметри на продукта

Размер:
One Size
Танц Тип:
Ориенталски Танци
Материал:
Полиэфирсульфон, Ацетат, Акрил И Ликра, Ликра, Модал, Бамбуковое Влакна, Памук, Полиестер
Пол:
Жени
Номер На Модела:
y75
търговска марка:
Жизнена сила танцьор
Стил На Облекло:
пеперуда точка
плат облекла:
повече дрехи от плат
is_customized :
Yes
Форма:
Подходящ е вярно по размер, вземи си нормален размер

Продукти в категория