0 Продукти

Продукти(0)

0-Продукти
Данък 0.00
Стоки на стойност 0.00
-5 %
Горещи продажба конькобежные панталони за жени красив нова марка Vogue Figure Skating Pants Competition KZ2023

Горещи продажба конькобежные панталони за жени красив нова марка Vogue Figure Skating Pants Competition KZ2023

BGN 95.00
BGN 99.84
Продуктът е наличен

Налично


Добредојдовте во Мојата Продавница Топла Продажба Мраз Skating Trousers За Жените Убава Нов Бренд Мода уметничко Лизгање Панталони Конкуренција KZ2023 Опис :
Ние сме големи производители во Кина, секој фустан е направен од страна на дизајнерите кои имаат долгогодишно искуство за правење мраз фустан. Па ние сме многу среќни со трговија на големо и на мало со бизнис, што ќе обезбеди висок квалитет и пониска цена.
Фустанот одговара за облекување на конкуренцијата, обука и изведба; ткаенина е главно направени од најновиот модел и квалитетот еластична velour, висока еластичност spandex, како и прецизни обврзувачки вештини и декорација дијамант или чипка шема. Ткаенината е избран топлина чуваат, постојаност на боја, пот апсорбира и бојата светла; сосема нов обичај прави уметничко лизгање фустан со појавување на косата scrunchie вклучени. Сите фустани имаат гаќи се во прилог.
Сите Видови на големини за вас за цел :
Следните големини за референца :
Возрасни(инчи)
S
М
L
XL
дебелина
55-59
58-62
61-65
65-69
градите
31-34
33-36
35-39
37-41
половината
25-28
26-29
28-31
Од 30-33
хип
34-37
36-39
39-41
40-43
Дете(инчи)
6
8
10
12
14
16
дебелина
38-42
41-45
44-48
47-51
50-54
52-56
градите
21-24
22-25
23-26
25-28
27-30
29-32
половината
17-20
18-21
19-22
21-24
22-25
24-27
хип
23-26
24-27
26-29
28-31
Од 30-33
32-35
Начините да се измери :
l Биста : Мерка под твоите раце и околу plumpest дел од вашиот биста
l Половината : Мерка околу вашата природна половината
l Колковите : Мерка околу најголем дел од твоите
l Дебелина или Торзото : со Почеток во центарот на рамо и мерка надолу пред се, преку crotch, и назад до почетната точка.)
Ако не постои нормална големина одговара за вас, можете да кажете ми кои се вашите мерењата на градите, половината, колковите и дебелина или торзото; со тоа, ние може да се направи се облекуваат според вашето тело облик, а вие треба да се чека за малку повеќе време .

Параметри на продукта

Танц Тип:
Бална зала
търговска марка:
Кристална обичай
Номер На Модела:
KZ2023
Материал:
Ликра
Пол:
Момичета
is_customized:
Yes
Характеристики:
Анти -- ексфолиация, анти -- намаляване, анти -- извивка, Бреатабле, запазва топлината
Място на произход на стоките:
Китай
Цвят:
като снимка
Материал:
чинлон или други материали
Класификация коньковых костюми:
панталони за по ски
Стил:
Активен
Име на продукта:
Кристали

Продукти в категория