0 Продукти

Продукти(0)

0-Продукти
Данък 0.00
Стоки на стойност 0.00
-20 %
5 бр. деца латински танц рокля за момичета ресни салса танго танцови костюми шапки бални танци рокля за деца Латинска пола 18

5 бр. деца латински танц рокля за момичета ресни салса танго танцови костюми шапки бални танци рокля за деца Латинска пола 18

BGN 51.00
BGN 63.98
Продуктът е наличен

Налично


5 КОМПЈУТЕРИ Деца латинска Танц Облечи за Девојки Дополнителните Фудбалскиот Танго Танц Носии Tassel Ballroom Танцува Фустан за Деца латинска Здолниште 18
На облека вклучуваат Фустан+Sleevelet+долна облека+Earring +Headwear
Pls белешка изберете големина, како на висина како што е подолу големина на табела
Топло Prompt
Ова е фаза покаже облека која е различна од заеднички облечен во облека , главната да видите шоу фаза покаже ефектот .
Pls не ги проверите облека како заеднички носи облека " стандардно , малку snagging ,нишка остатоци , се сече не уредни , паѓа малку paillette пердув , што сите погоре припаѓаат на нормалниот опсег ако умот ,
Pls се размислува за внимателно ,ви благодариме !
Ако сте итно да се користи на облека и треба да превозот итна ,
Ве молиме испратете порака и да го оставите порака за нас ,
За да се потврди е облека пристигне во вас рака на време
Ако не го направите тоа ние не презема никаква одговорност
За било какви прашања, не двоумете се да контактирате со нас, ние ќе ви одговори што е можно поскоро и да го реши проблемот!!!
Големина на Табела(Азија Големина) Обединете (cm)
Големина(cm) / Lebal
S
М
L
XL
XXL
XXXL
4 XL
110
120
130
140
150
160
170
Предлагам Висина (CM)
100-110
110-120
120-130
130-140
140-150
150-160
160-170
Предлагам Година (Т)
4-5 T
6-7 T
8-9 T
10-11 T
12-13 T
14-15 T
16-17 T
Answer : ___________________________ Note :
Одделение : 1 cm = 0.39 инчи ,На пример : 10cm*0.39=3.9 инчен
Ознака Големина е Азија големина, ве молиме да ги однесете на вашиот сопствен мерења за избор на правото големина
Како различни мерни методи, Pls Прифати Грешка од Околу 1-2cm
Ако вашето бебе е малку масти, pls изберете поголем siz e
На соодветна возраст е само предложи , кога можете да изберете ,ве молиме да се напомене големина во детали

Параметри на продукта

Размер:
S, M, L, XL, XXL, XXXL, 4XL
Танц Тип:
Латински
Материал:
Ацетат
търговска марка:
Даксико
Номер На Модела:
DC18059
Пол:
Момичета
Предмет на:
Децата Латиноамерикански Танци Рокля
Прилагат към пода:
Жена/Жена/Момиче
Приложимо Възраст:
Деца / Възрастни
подходящ за сезона:
Зима, Пролет, Лято, Есен
Цвят:
Бяло, черно, оранжево, синьо и червено, светло зелено, червено + синьо
Размер:
120cm,110cm,160cm,140cm,130cm,150cm,170cm
Аксесоари:
Рокля+Ръкав+Бельо+Обеци +Шапки

Продукти в категория