0 Продукти

Продукти(0)

0-Продукти
Данък 0.00
Стоки на стойност 0.00
-14 %
черни дълги ръкави кадифе балните танцови конкурсни рокли валс танцово рокля жена дантела червена фламенко стандартни танци рокли

черни дълги ръкави кадифе балните танцови конкурсни рокли валс танцово рокля жена дантела червена фламенко стандартни танци рокли

BGN 119.00
BGN 138.46
Продуктът е наличен

Налично

Големина на Табелата, Големина на Рамо Ширина Биста Половината Врвот Должина на Здолниште Должина Единица CM CM CM CM CM S 36 80 60 68 88 M 37 84 64 69 89 L 38 88 68 70 90 XL 39 92 72 71 91 XXL 40 96 76 72 92 Совети : Сите единица во CM, 1 CM=0.39 Инчи
Најчесто поставувани ПРАШАЊА : П : дали производи исто како слика? A : Да, тоа е. П : Како можам да се плати за мојата купување? A : Ние го прифаќаме followng методи за плаќање : Зачувам, Банкарски Трансфер, Wester Унија. П : Може ли да се добие попуст за голема количина? А : ве Молиме слободно контактирајте со нас, ние ќе ви даде најдобра цена. Превозот : 1. Нормално, секој пакет ќе биде предаден во рок од 3-5 workingdays по расчисти исплата. 2. Секој објект со нивните следење на број, можете да ја проверите на пратката статус на соодветниот веб-сајт. 3. Ве молиме бидете сигурни дека вашата адреса за е точно пред завршувањето на плаќање. Враќање Политики : 1.Барањето мора да се направи преку e-mail во рок од 3 дена по приемот. 2.Аукција објектот не се враќа. Сеуште можете да го размена големина (само) или да се вратат како продавница кредит. 3.За објектот со слободни или попуст поштарина, вистинските поштенски трошоци се одземаат од вкупниот надоместок износ. 4.Поштенски и ракување такса не се враќа. Купувачот ќе плати сите поштенски за враќање или размена. 5.Ако облека има производителот на лекот и / или оштетени за време на пост, ние ќе ви испратиме замена на нашиот цена (без наплата со оглед). Повратни информации : 1. Сите наши клиенти кои ни даде сите 5 ѕвезди повратни информации, може да добиете дополнителен попуст или подароци за следните наредби. 2. Ако имате било какви прашања за производи, ве молиме слободно контактирајте со нас, ние ќе ви одговори во рок од 1 работен ден. Ако не добивате нашиот одговор, ве молиме повторно да ја пратите, ние ќе ви одговори на вас како е можно поскоро.

Параметри на продукта

Размер:
S, M, L, XL, XXL
Танц Тип:
Бална зала
Пол:
Жени
Материал:
Акрил И Ликра, Памук, Полиестер
Класификация На Цветя:
Червен, Черен
Размер:
S, M, L, XL, XXL
Класификация Танци:
Валс, танго, фокстрот, quickstep

Продукти в категория