0 Продукти

Продукти(0)

0-Продукти
Данък 0.00
Стоки на стойност 0.00
Безплатна доставка на 10 бр. / лот PAM8403 мини 5 в цифров усилвател с ниска мощност такси (USB захранване)

Безплатна доставка на 10 бр. / лот PAM8403 мини 5 в цифров усилвател с ниска мощност такси (USB захранване)

BGN 13.39
Продуктът е наличен

Налично


PAM8403 2 Каналот USB Напојување со Аудио Засилувач од Модул Одбор 3 Wx2 Контрола на Јачина на звук
Спецификации :
Погонски напон : од 2,5 V-5.5 V
Максимална излезна моќност : 3 W*2(5 V 4Ω)
Должина : 29mm
Ширина : 20mm
Вкупна висина по инсталиран е за 16mm.
Answer : ___________________________ Note :
Ве молиме бидете сигурни дека за напојување не е повеќе од 5.5 V и ве молиме не го стори обратна поларитетот на "+" и "-", или на друго место, тоа ќе изгори одборот.
Пакет се вклучени :
10 x PAM8403 Аудио Засилувач од Модул

Параметри на продукта

Номер На Модела:
ПАМ8403
is_customized:
Yes
търговска марка:
Вейкедз

Продукти в категория