0 Продукти

Продукти(0)

0-Продукти
Данък 0.00
Стоки на стойност 0.00
-15 %
сандали метална верижка Роман 20 см супер високи токчета Високи токчета сватбени обувки выдалбливают интерес

сандали метална верижка Роман 20 см супер високи токчета Високи токчета сватбени обувки выдалбливают интерес

BGN 101.00
BGN 118.40
Продуктът е наличен

Налично


1.САД Големината Не е велика БРИТАНИЈА Големина,се Споредат Пред Цел.
1. Ве молиме игнорира големина ознака на чевли јазик.Ознаката големина понекогаш може да биде поголем или помал од нашиот опис на големината бидејќи тие се за Кинески.
Answer : ___________________________ Note :
Ниту НИ Големина или ЕУ Големина големина се базира на развојот на долги нозе, па вие само треба точно да се измери долги нозе, а потоа се однесуваат на големината на табелата за да се избере правилната големина. Точно мерење на нога должина е многу важно.
2. Како можам да изберете добра големина?
Според следнава големина на табелата
а потоа следете ги соодветните нога должина : СМ - mm : Одберете ја соодветната НИ големина

Параметри на продукта

Обувки Размер:
5, 6, 6.5, 7, 7.5, 8, 8.5, 9.5, 10, 10.5, 11, 11.5, 12
Отдел Име:
Възрастен
Тип Елемент:
Сандали
Подкладочный Материал:
PU
търговска марка:
ИЖОУЛИ
Случай:
Парти
Тип Сандал:
Гладиатор
Задни Насрещен Тип:
Преден И Заден Колан
Горния Материал:
PU
Форма:
Подходящ е вярно по размер, вземи си нормален размер
Вид На Шипове:
Тънки Токчета
Страничната Вид Вампир:
ОТВОРИ
Стил:
Секси
Материал Стелки:
PU
С Платформи:
ДА
Тип На Затваряне:
Каишка С Катарама
Вид На Модела:
Твърд
Номер На Модела:
E-098
Петата Височина:
Високо (5 см-8 см.)
Материал На Подметката На:
Дъвка
Елемент На Модата:
Обтегач
Височина На Платформата:
5-7см
Високи токчета:
20 см
Платформа:
10см
Кожен Стил:
Мека Кожа
Петата Височина:
Високо (3, както и по-горе)
Ширина На Обувката:
Среден(B, M)

Продукти в категория