0 Продукти

Продукти(0)

0-Продукти
Данък 0.00
Стоки на стойност 0.00
-26 %
Безплатна доставка баня железария класически черен бронз Керамични халат кука палто, шапка, кука закачалка стенна декорация на дома ZR2114

Безплатна доставка баня железария класически черен бронз Керамични халат кука палто, шапка, кука закачалка стенна декорация на дома ZR2114

BGN 46.00
BGN 61.76
Продуктът е наличен

Налично


Бесплатен превозот Бања hardwares Класична Црна Бронза Керамички Облека Кука Грб Шапка Кука Ги Монтира на Ѕид Дома Декорација ZR2114
Опис на производот :
Инсталација Тип : Ѕид Монтира;
Крај : Црна Позлатен;
Лесно да се чистат и инсталиран;
Пакет : Облека куки&accesssories;
Пратката & услови
Обично пратката може да се организира во рок од 2 работни дена по добивањето на плаќање. Секој објект може да се испраќаат надвор ако исплата добиле пред 17 : 00 часот секој ден. Ние обично брод од страна на FEDEX или некои директни линии за некои земји. Обично времето за испорака е 5-10 дена. Mail транзит време е најдобро да се процени, но не гарантира. Како транзит време варира. Купувачот е одговорен за врати пратката.
Контактирајте со нас
Превозот на штета мора да бидат пријавени во рок од 5 работни дена од кои производот е доставен. Ако имате било какви прашања, ве молиме да бидат слободни да контакт со нас,ние ќе одговориме на вашите прашања ПОБРЗО. Ние ќе ви одговори на вашето прашање преку е-пошта, ве молиме проверете ја вашата e-mail за да одговорите.
Повратни информации
Јас ќе се опише предмети, како и што можам. Ако јас се пропушти нешто, ве молам дозволете ми да знам. Ве молиме e-mail мене пред да замине повратни информации доколку не сте задоволни со вашиот предмет, така што ние ќе можеме да работиме на тоа. Меѓународни Купувачи - ве Молиме Имајте во предвид : Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или превозот цена.
Ви благодарам многу за посетата на нашата продавница, се Надевам да расте со вас заедно и да биде win-win партнери.

Параметри на продукта

Тип:
Куки За Роба
Начин На Сцепление:
ноктите
Стил:
Европа
Брой куки:
1-3
Материал:
Мед
Номер На Модела:
ZR2114

Продукти в категория