0 Продукти

Продукти(0)

0-Продукти
Данък 0.00
Стоки на стойност 0.00
Неръждаема стомана малка пружина усукване 0,5 диаметър външен диаметър 4,5 мм, 6 цилиндъра, с по номер на усукване на пружината 100шт

Неръждаема стомана малка пружина усукване 0,5 диаметър външен диаметър 4,5 мм, 6 цилиндъра, с по номер на усукване на пружината 100шт

BGN 78.40
Продуктът е наличен

Налично


Нерѓосувачки челик мали torsion пролет 0.5 жица со дијаметар од надворешен дијаметар 4.5 мм 6 цилиндри број torsional пролет
Големина : 0.5 жица со дијаметар,надворешен дијаметар 4.5 мм цилиндар број : 6 материјал : не ' рѓосувачки челик Плаќање :
1) да ја прифатиме Alipay, Запад Унија, TT. Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ.
2) Payan не исходот коментар мора да се направи во рок од 3 дена од денот на нарачката.
3) Ако веднаш по аукција блиску, ве молиме почекајте неколку минути и обидете се повторно Плаќања мора да бидат завршени во рок од 3 дена.
Превозот :
1. ВО СВЕТОТ ПРЕВОЗОТ. (Освен некои земји и APO/FPO)
2. Нарачки обработени навремено по плаќање на проверка.
3. Ние само брод да се потврди цел адреси. Вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот Превозот адреса.
4. На сликите кои се прикажани не се вистински објект и се за вашиот референца само.
5. УСЛУГА ТРАНЗИТ ВРЕМЕ е предвидено од страна на превозникот и исклучува време на викендите и празниците. Транзит пати може да се разликуваат, особено за време на сезона.
6. Ако не сте добиле вашата пратка во рок од 30 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас. Ние ќе ги пратите пратката и да се вратам на вас како е можно поскоро со одговор. Нашата цел е задоволството на клиентите!
7. Поради акции статус и временски разлики, ние ќе изберете да брод од вашиот објект од нашиот прв располагање со магацински простор за брза испорака.
Враќање :
1. Ќе има 7 дена да контактирате со нас и 30 дена за да се врати од денот таа е примена. Ако овој објект е во вашиот поседување на повеќе од 7 дена, се смета дека се користи и НИЕ ЌЕ НЕ ИЗДАДЕ ЌЕ ВРАЌАЊЕ НА парите ИЛИ ЗАМЕНА. НЕМА ИСКЛУЧОЦИ! Превозот цена е мечка од двете продавачот и купувачот на половина.
2. Сите вратени предмети МОРА да БИДЕ во оригинално пакување и МОРА да ни овозможи со превозот следење на број, специфична причина за враќање.

Параметри на продукта

Направи си Сам пособия:
Коментари
Стил:
Наматывать
Използването на:
Мебели
is_customized:
Yes
Номер На Модела:
09865
Тип Натоварване:
Усукване
Материал:
неръждаема стомана

Продукти в категория