0 Продукти

Продукти(0)

0-Продукти
Данък 0.00
Стоки на стойност 0.00
9144 530-3

9144 530-3

BGN 8.24
Продуктът е наличен

Налично


.
120mm
112mm
46mm
25mm
16mm
130mm
Сина 9144 530-3
1. Секоја Рамка со Polybag.
2. Хартија, Картон
3. Големина на : 18*12*9 cm
1. ние ги прифаќа следниве начини на плаќање : cridet картичка; moneybooker;Т/T;western union.
2. Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ.
3. Купувачот е одговорен за било кој данок и/или должност обвинет од страна на својата земја.
Ние не бродот стоки неделите!
Ние не бродот стоката во текот на Кинески Правни Празници, но ние ќе ви ја испратиме стоката многу наскоро по празниците. (ние ќе има известување на веб-сајт)
1.Сите нарачки се испраќаат користејќи го Изразат Испорака и се испраќаат во рок од 1-2 работни дена од денот на исплата.
Следење на Број ќе бидат испратени до вас преку e-mail по вашата нарачка е испраќаат.
Ако не исплата на Следење на Број e-mail во рок од 7 работни дена од потврдува плаќањето, ве молиме проверете ја вашата спам папката и тогаш контактирајте со нас.
ЗАБЕЛЕШКА : ве Молиме овозможи 5-9 работни дена за вашата пратка да пристигнат.
2. Ако сакате да испратите Кина Пост Воздух Mail, нарачки се испраќаат во рок од 1-2 работни дена од денот на исплата.
Answer : ___________________________ NOTE : товарни Задолжен ќе биде помал од Експрес Испорака,но не ќе имаат Следење на Број. Ве молиме овозможи 12-24 работни дена за вашата пратка да пристигнат.
1. Ако не сте задоволни со вашата нарачка, можете да разменувате на објектот. Купувачот е одговорен за сите дополнителни такси превозот.
2. Купувачот мора да ги контактирате во рок од 3 дена од денот на врачувањето, ако тие сакаат да разменат неисправни или погрешно се испраќаат предмети.
Ве молиме Имајте во предвид : Ние не покривање на сите предмети за штета по употреба или како резултат на оштетувања од вода.
Треба да се враќа, се бара :
Чекор 1) Контактирајте со нас преку Alibaba.com's центарот
Чекор 2) Обезбеди што повеќе детали, како е можно за проблемот што го имаат
Чекор 3) Овластување да се вратите на објектот ќе се издаде
Чекор 4) Враќање на ставката за договореното замена или рефундирање
Ние ќе ви обезбедиме позитивен фидбек еднаш уплата,Да се негуваат здрави Али заедница,се надеваме дека ќе го стори истото за нас.

Параметри на продукта

търговска марка:
Carmim
Материал На Рамката:
Пластмаса Титан
Пол:
Жени
Вид На Модела:
Твърд
Номер На Модела:
9144 530-3
Тип Елемент:
Аксесоари За Очила
Аксесоари За Очила:
Кадри
Материал На Рамката:
Ацетат
Размер:
46-16-130
Панта:
пружинен шарнир
Материал На Храма:
Ацетат
цвят на рамката:
Сини
Доставка:
В Рамките На 5 Работни Дни

Продукти в категория