0 Продукти

Продукти(0)

0-Продукти
Данък 0.00
Стоки на стойност 0.00
ОСНОВНА ТАКСА LT1369001 B57U081-2 ЗА ПРИНТЕР BROTHER MFC J835DW

ОСНОВНА ТАКСА LT1369001 B57U081-2 ЗА ПРИНТЕР BROTHER MFC J835DW

BGN 39.98
Продуктът е наличен

Налично

ВЕ МОЛИМЕ ИМАЈТЕ ВО ПРЕДВИД : ВИ БЛАГОДАРИМЕ ЗА ВАШАТА ПОСЕТА. ЈАС ТРЕБА ДА ВЕ ИНФОРМИРАМЕ НЕКОИ ТОЧКИ : 1) АКО ЦЕЛ СТОКИ ЧИЈА ВРЕДНОСТ Е ПОВЕЌЕ ОД РЕДОВНО, НИЕ ЌЕ ГО ИСПРАТИ СТРАНА НА КУРИРСКАТА СЛУЖБА DHL/ФЕДЕКС/ЕМС. 2) АКО СЕ ОД БРАЗИЛ, ЕКВАДОР, ЧИЛЕ, ВЕ МОЛИМЕ ОСТАВЕТЕ ГИ ВАШИТЕ ДДВ БРОЈ НА КОМЕНТАР. 3) ПОНЕКОГАШ ПАКЕТ ЌЕ БИДЕ БЛОКИРАН ОД СТРАНА НА ПРИЛАГОДЕНО НА ВАШАТА ЗЕМЈА, ПА ВЕ МОЛИМЕ ДА СЕ ПРОГЛАСИ ЗА ПОБРЗО. ВИ БЛАГОДАРИМЕ ЗА ВАШАТА ПОСЕТА И ДА ИМААТ ДОБАР ДЕН.
БЕСПЛАТЕН ПРЕВОЗОТ ОД ШЕНЖЕН/ХОНГКОНГ
ГЛАВНИОТ ОДБОР LT1369001 B57 U081-2 ЗА БРАТ MFC J835 DW ПЕЧАТАЧ
ТЕСТИРАНИ ВО ДОБРА РАБОТНА СОСТОЈБА
ПАКЕТ : 1 PCS
1. Комуникација или плаќањето мора да се изврши во рок од 7 дена по аукција затворени. Ако овие услови не се исполнети, продавачот го задржува правото да празнина на аукција.
2. АКО цел помалку од 3 еез, ние ќе брод од СИНГАПУР Пост или Кина Пост Меѓународна Економија Воздух Пошта , Тоа ќе ве однесе 3~22 работни дена,Различни држави, на Различни времето за испорака. Ако вашата цел е повеќе од 3 еез, ние ќе го одберете ЕМС. АКО ВИ ТРЕБА ПОБРЗО ПРЕВОЗНИКОТ, ВЕ МОЛИМЕ КОНТАКТИРАЈТЕ СО НАС ЗА ПРОЗОРЦИ/DHL/EMS ПОПУСТ . НИЕ ВИ ПРЕПОРАЧУВАМЕ ЕМС.
3. Ако купувачот сакаат да се вратат под не-отворете состојба, купувачот мора да ги плати превозот цена од нас на купувачот и да се врати превозот цена. ве молиме да се разбере. повеќето од нашите производи се скапи, ако вие не треба тоа, немојте да ја отворите. ви благодариме.
4. Нашите Повратни информации Политика : На редовна основа, ние одиме преку нашата повратни информации датотека и да ги достават повратна информација за сите оние кои имаат поднесено повратни информации за нас. Оваа политика гарантира дека секој добива правилно препознавање и го прави процесот малку помеко за двете страни. Ако сте задоволни со вашите трансакции со нас, ве молиме оставете го вашиот коментар за нашите датотека и ние ќе бидеме сигурни дека за да возвратат, кога ние го правиме нашиот ажурирања.

Параметри на продукта

търговска марка:
Каодурен
Тип:
Мастилено-струен принтер
Вид На Интерфейса:
USB
Стил:
Цвят
Воспользуйся:
фото принтер
Максимален Размер Хартия:
A0
Макс. Разделителна способност:
300 dpi
Режим На Ръчно Подаване На Хартия:
Auto
За Поддръжка На Мрежата За Печат:
Жичен
Двустранен печат:
ДА
Размер:
290*349*180mm
Скорост На Печат:
20ppm
Вътрешна Памет:
32 MB

Продукти в категория