0 Продукти

Продукти(0)

0-Продукти
Данък 0.00
Стоки на стойност 0.00
-16 %
10шт за принтери HP 950 печатаща глава касети притежателя багажник чип на контактор управление на част

10шт за принтери HP 950 печатаща глава касети притежателя багажник чип на контактор управление на част

BGN 54.00
BGN 63.98
Продуктът е наличен

Налично


БЕСПЛАТЕН ПРЕВОЗОТ ОД ШЕНЖЕН/ХОНГКОНГ
10 PCS за HP 950 принтери глава за печатење со Мастило Касети Носителот Рек Чип контактор Контрола Делови
ТЕСТИРАНИ ВО ДОБРА РАБОТНА СОСТОЈБА
ПАКЕТ : 1 PCS
1. Комуникација или плаќањето мора да се изврши во рок од 7 дена по аукција затворени. Ако овие услови не се исполнети, продавачот го задржува правото да празнина на аукција.
2. АКО цел помалку од 3 еез, ние ќе брод од СИНГАПУР Пост или Кина Пост Меѓународна Економија Воздух Пошта , Тоа ќе ве однесе 3~22 работни дена,Различни држави, на Различни времето за испорака. Ако вашата цел е повеќе од 3 еез, ние ќе го одберете ЕМС. АКО ВИ ТРЕБА ПОБРЗО ПРЕВОЗНИКОТ, ВЕ МОЛИМЕ КОНТАКТИРАЈТЕ СО НАС ЗА ПРОЗОРЦИ/DHL/EMS ПОПУСТ . НИЕ ВИ ПРЕПОРАЧУВАМЕ ЕМС.
3. Ако купувачот сакаат да се вратат под не-отворете состојба, купувачот мора да ги плати превозот цена од нас на купувачот и да се врати превозот цена. ве молиме да се разбере. повеќето од нашите производи се скапи, ако вие не треба тоа, немојте да ја отворите. ви благодариме.
4. Нашите Повратни информации Политика : На редовна основа, ние одиме преку нашата повратни информации датотека и да ги достават повратна информација за сите оние кои имаат поднесено повратни информации за нас. Оваа политика гарантира дека секој добива правилно препознавање и го прави процесот малку помеко за двете страни. Ако сте задоволни со вашите трансакции со нас, ве молиме оставете го вашиот коментар за нашите датотека и ние ќе бидеме сигурни дека за да возвратат, кога ние го правиме нашиот ажурирања. Пред објавување негативни повратни информации ве молиме контактирајте со нас за да можеме да работат надвор. Негативни повратни информации не им помагаат на решавање на проблемите.
5. Ако имате било какви прашања, ве молиме испратете порака до нас пред ставање вашата понуда.
6. Меѓународни купувачот ќе биде одговорен за било можно обичај, должност, или брокерски провизии,особено вие сте од Германија.

Параметри на продукта

търговска марка:
Каодурен
Тип:
Мастилено-струен принтер
Вид На Интерфейса:
USB
Стил:
Цвят
Воспользуйся:
Принтер Документи
Максимален Размер Хартия:
A4
Макс. Разделителна способност:
360dpi
Режим На Ръчно Подаване На Хартия:
Auto
За Поддръжка На Мрежата За Печат:
ДА
Двустранен печат:
ДА
Скорост На Печат:
20ppm
Вътрешна Памет:
64 Mbytes

Продукти в категория