0 Продукти

Продукти(0)

0-Продукти
Данък 0.00
Стоки на стойност 0.00
-29 %
1 м / лот 3/32 инча (2,4 мм)двухстенная свиване тръба с лепило термоусадочным дажби 3:1 за изолационна втулка, кабел, кабели

1 м / лот 3/32 инча (2,4 мм)двухстенная свиване тръба с лепило термоусадочным дажби 3:1 за изолационна втулка, кабел, кабели

BGN 1.00
BGN 1.41
Продуктът е наличен

Налично


Производи име : Двоен-ѕидот топлина се смалуваат цевки 3 : 1
Напомена : оваа серија има бела црна, црвена во жолта боја сина, зелена транспарентен 7color,Pls забелешка мене кога у ми даде цел.
Производи опис :
1 : 100% сосема нов и висок квалитет
2 : Боја вкупно : Црвена,жолта,сина,geen транспарентен,бела,црна 7 шарени боја за вашата изберете
3 : Големини : 3/32 Inchi( 2.4 mm)
4 : Количина : 1 метар/многу
5 : Материјал : Пластична
6 : Обезбедени внатрешен дијаметар : 2.4 mm
7 : Целосно shrunk внатрешен дијаметар : 0.8 mm
8 : Намалување Сооднос : 3 : 1 ( ќе максимална се намали за 1/3 од нејзината доставени дијаметар )
9 : Минимум Намалување Temp : +70 степен
10 : Целосна Намалување Temp : +125 максимален степен
11 : Температурата на работа : -55 степен на + 125degree
12 : Затегнувачка цврстина : 10.4 MPA
13 : Dielectric сила : 15 KV/ mm
14 : Запаливост : Пламен Retardant
15 : Обезбедени формат ( круг или стан ) : Производ се добива рамен
16 : Сечење метод : Ножици или остар нож
17 : Производство спецификација : ISO9002
18 : Одобрување : UL Одобрени
19 : Количина : 1meter/торба
20 : Забелешка : Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот.
Производи слика :
Производи каталог :

Параметри на продукта

Тип:
Свиване
Материал:
PVC
is_customized:
Yes
Номер На Модела:
2.4 mm 3

Продукти в категория