0 Продукти

Продукти(0)

0-Продукти
Данък 0.00
Стоки на стойност 0.00
Помпа гидроусилителя управление за GM 97174214

Помпа гидроусилителя управление за GM 97174214

BGN 376.00
Продуктът е наличен

Налично


Нашата цел е да бидете сигурни дека сте среќни купувачот и пријатен шопинг со нас
Важни Забелешки :
Внимание : Со цел да се избегнат одлуки проблеми за вас ,ве молиме да се осигурате ова делови погодни за вашиот мотор или три тркала или автоматски. искрени честитки до сите купувачот
step1 : Како светлина проблем и мерење метод разлика, можеби имаш мала грешка,па јас препорачувам да се зголеми двојно проверете ја компатибилноста со друг продавачот (Dayco, Портите или Goodyear) , како што е многу тешко да се имаат совршена база на податоци со сите возила на пазарот во светот.
Ако не направите чекор 1 но, купи погрешен дел,ние не преземаме никаква resposibility ако ум ,pls donot место цел ,ви благодариме !
ве молиме не го започнете sdisput во рамките на договореното време,бидејќи тоа е наш заеднички кредибилитет
е многу важно.
ние одбиваме да се вратат на било која стока како што се persionally не ми се допаѓа,и погрешна големина,па кога место
нарачки ,pls потврдите внимателно!
Сликите и тежина прикажана не се вистински објект и се за вашиот референца само.сите детали се accordong на вистинскиот објект кога добиле
2. Увозни давачки, брокерските провизии, даноци и други трошоци (како што се Надоместоци за Надвор-од-Испорака Област/Remoto Област), ако ги има,
не се вклучени во точка цена или превозот цена. Овие трошоци се на купувачот одговорности.
3. Ве молиме да соработува превозот превозникот за Царинење, ако е потребно. Одлагање на царинење на дестинација не се смета
кога ние и ветуваме на транзит време. поради разликите во царинската расчистување пати во поединечни земји , кои може да влијаат на тоа колку брзо вашиот производ е прегледан.
4. Сите делови се проверуваат пред пратката и се сосема нови и во добра состојба. Сите делови се соодветно спакувани. Ве молиме отворете кутија за да се провери пред да се пријавете се за тоа.
5.Овој дел треба да биде инсталиран од страна на професионален механичар.
Опис На Производот :
Серво Волан Пумпа За ГМ 97174214
Состојба : 100% Сосема нов
Боја : како на сликата покажа
Материјал : Железо, алуминиум
Во однос на пакување :
ние може да ги промените пакетот да ја намалите тежината и да ја задржите превозот безбедност depand на различни стоки.

Параметри на продукта

Дължина На Продукта:
23
За Марки Автомобили / Модели:
GMC
Вид На Материала:
Желязо алуминий
Настаняване на превозното средство:
ФАСАДА
Тегло На Продукта:
4KGS
Височина На Продукта:
18
Друг Номер:
97174214
Производствен Номер Детайли:
97174214
Широчина На Елемента:
18
Държава / регион на производство:
Китай
Преносимото Номер Детайли:
97174214
OEM:
7839818
Материал:
Желязо алуминий
Цвят:
Както показа снимка
Състояние:
100%Чисто Нов
Инженеринг Име:
Помпа гидроусилителя управление
Приложение:
GM
Тип Информация Усилвател На Волана:
Помпа гидроусилителя управление
Категория:
кормилно управление
категория 1:
помпа
Категория 2:
ролка

Продукти в категория