0 Продукти

Продукти(0)

0-Продукти
Данък 0.00
Стоки на стойност 0.00
-9 %
2 елемента авто задния люк на багажника на автомобил Газонаддувные багажник повдигаща опора за Toyota Prius хетчбек амортисьор 2008-2010 19.41 esincs

2 елемента авто задния люк на багажника на автомобил Газонаддувные багажник повдигаща опора за Toyota Prius хетчбек амортисьор 2008-2010 19.41 esincs

BGN 51.00
BGN 55.78
Продуктът е наличен

Налично

Ве молиме потврдете го вашиот автомобил модел, година,на локација што се користи за апсорбери и проширена должината за вашите оригинални рамења пред да се одржи редот. Ви благодариме! 2 парчиња Авто Задните Насад Подигање Hatchback Гас Обвинет Рамења Лифт Поддршка За 2008 2009 2010 Toyota Prius Спецификации : 100% Сосема Нов! Висок квалитет! Материјал : Метални+Пластика Продолжен Должина (инчи)19.41
Компресирани Должина (инчи)11.65 Локација : Насад , на задното Лево и Десно
Апликации :
за 2008-2010 Toyota Prius База Hatchback 4-Врата Отворот
-Модели Произведени до 11/2010
за 2008-2010 Toyota Prius Туринг Hatchback 4-Врата Отворот
-Модели Произведени до 11/2010 Функција : Врз основа на оригиналната опрема дизајн и совршена инженерните,бидете сигурни дека точно одговара и функција Со Гума О-прстен клипот печат, Појачани и Хром Позлатен Челик Клипот Род. Тешки мерач челик притисок цевка понуда подолг живот Тефлон копија прстен обезбедува подобрена ефикасноста Само чисти клипот делови постигнува непречено функционирање и во согласност перформанси. Лесно да се инсталира со едноставни рачни алатки.
Пакет се вклучени :
2 парчиња Автомобил Авто Амортизерите Гасни Амортизери Подигнете го Поддржува
Превозот :
1.Објектот ќе биде предаден во 1-5 работни дена по приемот на плаќање
2.Бесплатен превозот : Ние обично испораката од страна на Стандард за Испорака/ Кина Пост Регистрирани Воздухопловната/ Epacket.
3.Околу 12-35 Работни дена за да стигнат до, на пакети ќе стигнат брзо до некои земји и некои од нив ќе потрае малку подолго време.
4.By експрес : Обично тоа ќе трае 3-7 работни дена.
Враќање&гаранција :
Ние обезбедуваме половина година гаранција. ако објектот е неисправен или не работат добро ве молиме да не известите пред да замине негативна или неутрална повратни информации, Ние ќе се обидеме потрудиме да работат со вас за да го реши секој проблем.

Параметри на продукта

Приус-Година:
2008,2010,2009
Дължина На Продукта:
19.41 esincs
Широчина На Елемента:
2 cm
Модел На Toyota:
Приус
Държава / регион на производство:
CN
търговска марка:
XIANGSHANG
Преносимото Номер Детайли:
6244
Производствен Номер Детайли:
8724zz,8724zz L, 622363,8601 ZF,8601ZF R
Височина На Продукта:
2 cm
Тегло На Продукта:
0.5 kg
специални характеристики:
NA
Настаняване на превозното средство:
Багажника Заден Люк
Вид На Материала:
Ментал+Пластмаса
Друг Номер:
689600w530,689500W540, 68950-0W540 R
За Марки Автомобили / Модели:
Тойота
Тип Елемент:
Гербове На Обувката
is_customized:
Gas Struts Lift Supports

Продукти в категория