0 Продукти

Продукти(0)

0-Продукти
Данък 0.00
Стоки на стойност 0.00
-12 %
2 елемента авто качулка качулка газ осанка амортизационни кутия вдигане на опора за Toyota Landcruiser Prado Land cruiser120 2002-2009 46 см

2 елемента авто качулка качулка газ осанка амортизационни кутия вдигане на опора за Toyota Landcruiser Prado Land cruiser120 2002-2009 46 см

BGN 49.00
BGN 55.79
Продуктът е наличен

Налично

Ве молиме потврдете го вашиот автомобил модел, година,на локација што се користи за апсорбери и проширена должината за вашите оригинални рамења пред да се одржи редот. Ви благодариме! 2 парчиња Авто Хаубата Худ Гасни Амортизери Шок Пролет Подигнете го Поддржува за Тојота Landcruiser Prado Земјиште cruiser120 2002 2003 2004-2009
Спецификации : Предмет Тип : Автомобил Камион Гасни Амортизери Лифт Поддржува 100% Сосема Нов! Висок квалитет! Материјал : Метални+Пластика Продолжен Должина : 460mm
Компресирани Должина : 28mm Локација : Хаубата Хауба, пред Лево и Десно
Fitment :
Направи Модел Година, Серија Мотор
за Тојота Landcruiser Prado 2002-2009 120 Серија Сите Карактеристики Мотор : Врз основа на оригиналната опрема дизајн и совршена инженерните,бидете сигурни дека точно одговара и функција Со Гума О-прстен клипот печат, Појачани и Хром Позлатен Челик Клипот Род. Тешки мерач челик притисок цевка понуда подолг живот Тефлон копија прстен обезбедува подобрена ефикасноста Само чисти клипот делови постигнува непречено функционирање и во согласност перформанси. Лесно да се инсталира со едноставни рачни алатки.
Пакет се вклучени :
2 парчиња Автомобил Авто Амортизерите Гасни Амортизери Подигнете го Поддржува
Превозот :
1.Објектот ќе биде предаден во 1-5 работни дена по приемот на плаќање
2.Бесплатен превозот : Ние обично испораката од страна на Стандард за Испорака/ Кина Пост Регистрирани Воздухопловната/ Epacket.
3.Околу 12-35 Работни дена за да стигнат до, на пакети ќе стигнат брзо до некои земји и некои од нив ќе потрае малку подолго време.
4.By експрес : Обично тоа ќе трае 3-7 работни дена.
Враќање&гаранција :
Ние обезбедуваме половина година гаранција. ако објектот е неисправен или не работат добро ве молиме да не известите пред да замине негативна или неутрална повратни информации, Ние ќе се обидеме потрудиме да работат со вас за да го реши секој проблем.

Параметри на продукта

Настаняване на превозното средство:
Капак Преден Капак
Land Cruiser Prado-Годината На Производство:
2007,2008,2003,2002,2009,2004,2006,2005
Широчина На Елемента:
2 cm
Държава / регион на производство:
CN
търговска марка:
XIANGSHANG
Модел На Toyota:
land cruiser prado
Височина На Продукта:
2 cm
Дължина На Продукта:
46 cm
Друг Номер:
Газови Багажник
специални характеристики:
NA
Тегло На Продукта:
0.5 kg
Вид На Материала:
метал+пластмаса
За Марки Автомобили / Модели:
Тойота
Преносимото Номер Детайли:
Газова пружинен амортисьор удари
Производствен Номер Детайли:
5344069055, 5345069055
Тип Елемент:
Газови Багажник Вдигане На Опора

Продукти в категория