0 Продукти

Продукти(0)

0-Продукти
Данък 0.00
Стоки на стойност 0.00
(2 бр. / лот) преден амортисьор лагер преден Минус горния лагер за buick excelle OEM:94535236

(2 бр. / лот) преден амортисьор лагер преден Минус горния лагер за buick excelle OEM:94535236

BGN 31.84
Продуктът е наличен

Налично


Испорака-Ракување време : 2 дена. -Ве молиме овозможи 11 до 22 дена за испорака време, поради долго растојание. -Ве молиме да се осигурате дека превозот адреса ќе се обезбеди на исходот . Ние не сме одговорни за undeliverable адреси.
Враќање и Замена Политика на Сите продажни се конечни. Враќање и Замена само може да се издаде на неисправни објект или погрешен точка испраќаат. Само размена е дозволено за погрешна точка купени, и корисниците се одговорни за враќање превозот цена и за следните замена превозот цена. Замена на предметот ќе бидат обработени и се испраќаат по враќањето и проверка на оригиналниот објект.
Оштетен Објект
Оштетена стока вклучува елементи, кои се оштетени за време на превозот. Ако пратката пристигнува на вашата врата со очигледно превозот штета, ве молиме да одбие да го прифати испорака. Ако ја прифати испораката и потоа се најде на превозот на штета, ве молиме да ги зачувате сите на материјалот за пакување и документација и контактирајте со нас веднаш. Дигитални фотографии ќе биде потребен за сите случаи.
Неисправни или Погрешен Точка Испраќаат
- Ако објектот што сакате да се вратите е не функционира, но нема очигледна штета, тоа се смета за неисправен. Ако примите неисправни или погрешно објектот, ве молиме да ги зачувате сите на материјалот за пакување и документација, и контактирајте со нас веднаш со реден број, ebay ID, и дефект опис рок од 7 дена по датумот на пакет пристигна и ние ќе обработиме вашето барање веднаш. Замена на предметот ќе бидат обработени и се испраќаат по враќањето и проверка на оригиналниот објект. Не Тврди дека ќе биде прифатена од по 7 дена. Дигитални фотографии се потребни за сите случаи на дефект на објектот.
- Вратени предмети мора да биде во оригинална амбалажа и неискористени состојба, или тие ќе бидат одбиени и испрати назад до тебе. Се чувствуваат слободни да не контактирате со било какви прашања.

Параметри на продукта

Дължина На Продукта:
10CM
специални характеристики:
оригинал
Държава / регион на производство:
Китай
Широчина На Елемента:
10CM
За Марки Автомобили / Модели:
Шевролет
Преносимото Номер Детайли:
96549921
търговска марка:
голс
Друг Номер:
96549921
Производствен Номер Детайли:
94535236
Височина На Продукта:
3CM
Тегло На Продукта:
0.02

Продукти в категория