0 Продукти

Продукти(0)

0-Продукти
Данък 0.00
Стоки на стойност 0.00
-15 %
6 в 1 мощен зелен лазер указке Pen Light Beam 532nm Лазер Beam Ray Laser Pointer Инструктор Pen P0. 11

6 в 1 мощен зелен лазер указке Pen Light Beam 532nm Лазер Beam Ray Laser Pointer Инструктор Pen P0. 11

BGN 6.00
BGN 7.02
Продуктът е наличен

Налично


6 во 1 со Моќен Зелени Ласерски Покажувач Пен Зрак Светлина Lazer 532 NM Зрак Ray Ласерски Покажувач Инструктор Пен
100% сосема нов и висок квалитет
Материјал : ABS,Метал
Користење на најновите кристал и технологијата оптика создава овој висок квалитет;пен-големина ласерски покажувач .
Користете го вашиот Ласерски Покажувач за да се стремите во секое саканиот цели на проекција на екранот,видео монитори,презентација графика,и било нетранспарентно што се однесува до неколку стотици метри
Притисни притисни копче за да го вклучите,ослободување притисни копче за да се затвори доколку се исклучи автоматски.
Тоа ќе се користи до точка во секое саканиот цели на проекција на екранот, видео монитори и презентација графика
Исто така може да се користи за вештачење, осветлување, укажува, усогласување, небото посочувајќи (астрономија) или само да се биде кул
Спецификација :
Бранова должина : 532 NM
Напојување : AAA Батерии x2 ( не се вклучени )
Излез режим : Постојана Бран
Пакетот Вклучува :
1 x Ласерски Покажувач Пен

Параметри на продукта

Размер:
Laser Pointer Pen
Вид Хранене:
Захранва От Батерии
Точността На Измерване:
2мм
търговска марка:
АНЕНГ
Номер На Модела:
Дръжка инструктор

Продукти в категория