0 Продукти

Продукти(0)

0-Продукти
Данък 0.00
Стоки на стойност 0.00
-6 %
40 мм (1.6) натурален скъпоценен камък Ларвикит Лабрадорит обхват на кристална топка изцеление рейки занаяти камък масаж пръст упражнения

40 мм (1.6) натурален скъпоценен камък Ларвикит Лабрадорит обхват на кристална топка изцеление рейки занаяти камък масаж пръст упражнения

BGN 18.00
BGN 19.18
Продуктът е наличен

Налично


40 MM(1.6") Природни скапоцен камен Larvikite Labradorite Сфера Кристална Топка Исцелување Реики Занаети Камен Масажа Прст Вежба
Затоа што тоа е природен камен, секоја една од нив има свои карактеристики, фотографии се само за референца, ќе добијат сличен бидејќи од природен камен, но ние гарантираме дека сите тие се во sa мене квалитет. Боја може да се разликува малку поради бојата калибрација на секој поединец да го следи.
Материјал : Природен Камен Larvikite Labradorite
Големина : Прибл.40mm(1.6")
Форма : Сфера Топка
Количина : 1 Pc
Contidion : Нова
Answer : ___________________________ Note : Застане е вклучен

Параметри на продукта

търговска марка:
Чин Ши Ян
Материал:
Камък
Стил:
Фън Шуй
Тема:
Любов
Регионална Функция:
Европа
is_customized:
Yes
Материал:
Естествен камък ЛАРВИКИТ лабрадорит
Форма:
обхватът на топка
Размер:
Approx.40mm(1.6)

Продукти в категория