0 Продукти

Продукти(0)

0-Продукти
Данък 0.00
Стоки на стойност 0.00
Русия Крим туристически Туристически сувенир 3D смола декоративен магнит за хладилник занаят

Русия Крим туристически Туристически сувенир 3D смола декоративен магнит за хладилник занаят

BGN 12.78
Продуктът е наличен

Налично


Ставка Опис
- Тема : Русија, Крим
- Материјал : Висок квалитет смола, со Магнет во задниот дел
- Мерење : 8 x 5.5 cm
Пакет Се Вклучени
- 1 x Фрижидер Магнет
Сувенир Фрижидер Магнети
Врати сеќавањата на вашиот туристички патувања со нашите шарени и атрактивни сувенири фрижидер магнети. Овие познати знаменитости се одличен начин да ве потсетам секојдневниот на оние возбуда и забава. Тоа е исто така одличен подарок за пријател, да се каже и споделување на своја приказна, додека сте биле во странство, да ги донесе поблиску до светот и сите негови можности.
Во прилог да се користи за фрижидер да ги собере сите видови на мали потсетници, тие се исто така големи декоративни додатоци на шкафче, file кабинет или било кој друг мазна метална површина дома или на работа за декорација цели.

Параметри на продукта

търговска марка:
Луда Двойка
Модел:
Етап
Тип Етикети:
Магнитен Стикер
Възраст:
> 8 години
Размер На Листа:
Среден
Спецификация:
Single-piece Package
Тип:
Магнити За Хладилник
Стил Магнитни Стикери:
Забележителности

Продукти в категория