0 Продукти

Продукти(0)

0-Продукти
Данък 0.00
Стоки на стойност 0.00
-25 %
Изискан син и бял порцелан, кана за образна резервоар за съхранение на Цяньлун Антикварен порцелан династии Мин и Цин мебели за дома

Изискан син и бял порцелан, кана за образна резервоар за съхранение на Цяньлун Антикварен порцелан династии Мин и Цин мебели за дома

BGN 43.00
BGN 57.58
Продуктът е наличен

Налично


добредојдовте во мојата продавница
Исклучителна сини и бели порцелански сад во облик на чување на резервоар Qianlong антички порцелан на Минг и Кинг Династии Дома Мебел ракотворби [име] : Бебе пирамида тегла [бебе големина] : 19*7 см или така (висок * ширина) [бебе тежина] : За 498 грама [бебе материјал] : порцелански Бебе детали табеларен приказ :
Слика во Боја може да се разликува малку поради бојата калибрација на секој поединец да го следи. Сите предмети се во мојата продавница промоции, и нашата цел е да се вратите во нашите продавници или препорачуваме ни за вас! Ние продаваме сите предмети во оригиналниот напис. Тука, тоа е собирање на производи, ние имаме свои луѓе да се соберат овие работи. Ова е многу добра рака; проектот целосно го отелотворува иновативен дух и брилијантен култура. Тоа е исклучителна стил и уникатен стил. Големата уметност богатства! Ова е многу исклучителна занаетот. Во телото на скулптурата се одразува на благородни и стручни вештини. Wnow мојата продавница се на продажба,повеќе поевтино!!добредојдовте да се направи трговија на големо!!e соберат нивните лични колектори. Ние имаме продавници во Кина. Па ако понудата на проектот и плати. Ние ќе го испрати како е можно поскоро. Пратката и трансфер По приемот на плаќање, ние ќе ја испорача стоката во рок од 1 да 2 дена. Ние ќе одиме да Хонгконг со авион парцела или е-маил за да ви. Нејзините најбезбедно и најбрз mail услугата во кина. Брод за америка 7-15 дена. Други земји обично се бара да испорача 20-35 дена на бизнис. Повратни информации : Ние се обидуваме се потрудиме да се направи сè совршен. Но, работите понекогаш се случи. Јас се надевам дека ако ние се справи со никакви проблеми, ве молиме да се чувствуваат слободни да ги споделите со нас пред да замине било повратни информации! Се надеваме дека ќе може да ги исполни вашата нарачка 100% .

Параметри на продукта

Материал:
Керамика И Емайл
Стил:
Антични Симулационни Занаяти
Регионална Функция:
Китай
търговска марка:
МЯО ЯН ГОНГ И
Тема:
Талисман

Продукти в категория