0 Продукти

Продукти(0)

0-Продукти
Данък 0.00
Стоки на стойност 0.00
-28 %
Безплатна доставка старинни занаяти ръчно изработени антични порцеланова живопис украса Двойно щастие мебели за дома разход на Caddy

Безплатна доставка старинни занаяти ръчно изработени антични порцеланова живопис украса Двойно щастие мебели за дома разход на Caddy

BGN 39.00
BGN 54.22
Продуктът е наличен

Налично


добредојдовте во мојата продавница
> Бесплатен превозот антички занаети рачно изработени антички порцелански сликаната декорација Двојно Задоволство Дома Мебел мешани caddy [име] : бебе Двојно Задоволство чај [бебе големина] : 8.5*7.5 cm или така (висок * ширина) [бебе тежина] : Околу 216 грама [бебе материјал] : порцелански Бебе детали табеларен приказ :
Слика во Боја може да се разликува малку поради бојата калибрација на секој поединец да го следи. Сите предмети се во мојата продавница промоции, и нашата цел е да се вратите во нашите продавници или препорачуваме ни за вас! Ние продаваме сите предмети во оригиналниот напис. Тука, тоа е собирање на производи, ние имаме свои луѓе да се соберат овие работи. Ова е многу добра рака; проектот целосно го отелотворува иновативен дух и брилијантен култура. Тоа е исклучителна стил и уникатен стил. Големата уметност богатства! Ова е многу исклучителна занаетот. Во телото на скулптурата се одразува на благородни и стручни вештини. Wnow мојата продавница се на продажба,повеќе поевтино!!добредојдовте да се направи трговија на големо!!e соберат нивните лични колектори. Ние имаме продавници во Кина. Па ако понудата на проектот и плати. Ние ќе го испрати како е можно поскоро. Пратката и трансфер По приемот на плаќање, ние ќе ја испорача стоката во рок од 1 да 2 дена. Ние ќе одиме да Хонгконг со авион парцела или е-маил за да ви. Нејзините најбезбедно и најбрз mail услугата во кина. Брод за америка 7-15 дена. Други земји обично се бара да испорача 20-35 дена на бизнис. Повратни информации : Ние се обидуваме се потрудиме да се направи сè совршен. Но, работите понекогаш се случи. Јас се надевам дека ако ние се справи со никакви проблеми, ве молиме да се чувствуваат слободни да ги споделите со нас пред да замине било повратни информации! Се надеваме дека ќе може да ги исполни вашата нарачка 100% .

Параметри на продукта

Материал:
Керамика И Емайл
Регионална Функция:
Китай
Стил:
Антикварное занаят
Тема:
Талисман

Продукти в категория